רגילה לראות בכל סרטי הבנות נשים עם מלפפונים על העניים בזמן טיפול פנים, אבל האם פעם שאלת את עצמך למה?

מורכב מ-90% מים, מלפפון הוא אחד הירקות המרטיבים ביותר. הוא מלא בחומצות אסקורביות וויטמינים A, C ו-E ולכן הוא מועיל לעור בצורה מושלמת. לכן, אם נמאס לך לבזבז חלק נכבד מהמשכורת שלך על כל מני קרמים ורטיות לעיניים, הגיע הזמן להוסיף מלפפונים לשגרת היופי שלך.

אכן, הרעננות יחד עם המרכיבים של המלפפון עוזרים לנו להימנע מעיגולים שחורים מתחת לעיניים ולהרטיב את העור העדין של העפעפיים ומתחת לעיניים. בנוסף, הוא מעולה לעור בזכות הויטמינים שלו ועוזר לעכב את הזדקנות התאים.

אז איך משתמשים במלפפון?

 

לחות טבעית:

מרכך, מרטיב, נוגד חמצון ונוגד גודש, מלפפון מתאים לכל סוגי העור. לניקוי או לריכוך העור, אפשר להשתמש בו כל יום. אז תטחני חצי כוס פרוסות מלפפון עם כפית דבש כדי לקבל עיסה/ מסיכה הומוגנית. מרחי את המסיכה על הפנים וגם על הצוואר שלך. תנוחי עם התערובת על פניך למשך 20 דקות ושטפי במים פושרים. במקרה שאת סובלת מאקזמה או מפסוריאזיס, את יכולה לשים מלפפון על האיזורים הפגועים כדי להקל על דלקות ושפשוף.

 

נגד עיגולים שחורים מתחת לעיניים:

זה לא סוד יותר, מלפפון משמש כבר דורות נגד עיגולים שחורים מתחת לעיניים. מועשר בויטמין K, הוא עוזר להפעיל מחדש את מחזור הדם באיזור העיניים. אז אם יש לך עיגולים שחורים עמוקים או עיניים נפוחות, תניחי עליהן למשך 15 דקות פרוסות מלפפון.

 

אז מוכנה לנסות?

 

תהני,

המגלות 

 

 

No more articles