הידרציה היא מילת המפתח לעור יותר בריא!

את יודעת שבקיץ העור נוטה להתייבש, ולכן חשוב ואפילו חיוני, לתת לו לחות כמו שצריך כדי להגן עליו מסכנה. עד כה, תמיד נאמר לך למרוח קרם לחות או שמן על הגוף לאחר המקלחת. מה אם לא סיפרנו לך הכול על זה? אכן, כל הסימנים מראים ששגרת היופי הזו אינה כזאת טובה.

אם את רוצה ללמוד יותר ולהגדיר מעכשיו הרגל יופי חדש כדי לעדן את העור אחרי המקלחת שלך, הנה כל מה שאת צריכה לדעת.

מוכנה לשנות את פולחן היופי שלך?

1 – היתרונות של השמנים על הגוף
שמני הגוף משפרים באופן משמעותי את המראה ואת האיכות של העור בזכות מרכיביו: חומצות שומן, נוגדי חמצון, ועושר בויטמינים A, D ו- E. בעל הברית מספר 1 של העור היבש, הפגום או החיוור, שמן לגוף מבטיח להפוך את העור ליותר רך ומשיי בכל עת. הוא חודר לעור בקלות, מזין אותו ומגן עליו מפני סכנות ורעלים. יש כמובן אחד אידיאלי לכל סוג עור. את בהכרח תמצאי את האחד שמתאים לך הכי טוב, אין ספק.

2 – למה לפני מקלחת?
למעשה כדי לקבל עור מושלם, עדיף למרוח את שמן הגוף לפני המקלחת, וזאת על פי כמה רופאי עור כמו ד"ר מישל פרבר מקבוצת הדרמטולוגיה שוויגר, מניו יורק. היא מסבירה שההרגל הזה יאפשר: «ליצור מחסום בין העור למים של המקלחת, ולכן ימנע מהעור להתייבש מהר יותר».

3 – איך למרוח שמן גוף?
כפי שהבנת, עדיף למרוח את שמני הגוף לפני המקלחת או, אם תרצי במשך המקלחת לשיפור ההידרציה. לשם כך, שימי 2 או 3 טיפות של השמן בידיים כדי לחמם אותו ומרחי אותו ישירות על הגוף על ידי ביצוע עיסוי בצורת מעגלים קטנים וקבועים מבפנים החוצה עד שתהיי מכוסה לחלוטין.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles