הספינינג הוא ספורט הקרדיו הלוהט של הרגע. אז לקרוא לזה חוג ספינינג? איך זה עובד? האם הספינינג מאפשר לך לרזות ולחטב את הירכיים  או לרדת במשקל? נגלה לך את כל מה שאת צריכה לדעת על רכיבה תחת קורת גג שצוברת יותר ויותר חסידים.

מה זה ה-ספינינג באמת?
מדובר בשיעורי רכיבת אופניים בסטודיו המוגשים ברמת הדרכה גבוהה ובטוחה. הטרנד מגיע אלינו מחו"ל, הספינינג (RPM באנגלית, «סיבובים לדקה») הוא אימון רכיבה פנימית בהנחיית מאמן ספורט שבמהלכו אנחנו מדוושות לקצב של מוסיקה תוססת במיוחד בחושך \ תאורת מסיבה .. דרך חדשה ומיוחדת לעשות ספורט לכל חובבי הסבולת ותרגילים אירוביים. אימון ספינינג הוא דרך מצוינת לשרוף קלוריות, לעצב את הגוף ולשחרר לחצים.

איך נערך חוג ספינינג?
האימון מבוצע על אופניים נייחים תוך שימוש ברמות קושי שונות. האופניים עוקבות אחר התקדמות המתרגל והתוצאות מוצגות על צג, כך שניתן לקבל את המוטיבציה להמשיך ולהשיג את יעדי הכושר. מדובר באימון כושר עצים באווירה של דיסקוטק, עם מוזיקה חזקה בחושך כמעט טוטאלי שבמהלכו שורפים כמות בלתי מבוטלת של קלוריות וזו גם הזדמנות נהדרת להזיע במחיצת קהל ססגוני ומגוון. נשמע מגניב, לא?

לבד עם עצמך בחושך, את צריכה לתת את המקסימום שלך, ובלי לוותר.

האם הספינינג מאפשר לך לרדת במשקל ולרזות בירכיים ?
הקטע הוא לשרוף כמה שיותר קלוריות תוך כדי הנאה ובידור. במהלך רכיבת אופניים איננו עובדות רק על שרירי הרגליים (שוקיים וירכיים), אלא גם על שרירי הבטן, בין השאר. מומלץ להתאמן פעם או פעמיים בשבוע כדי שזה ישפיע על הגוף שלך כמו שצריך, בהגעה ליותר אימונים תוכלי לפתח את שרירי הירכיים והרגליים (וזה ממש לא משאת מחפשת).

מהן ההשפעות וההטבות על הגוף (והמוח)?
בנוסף על פיסול הצללית שלך, הספינינג משחרר אנדורפינים (אבל זה קורה בספורט בכללי) שגורמים לך להרגיש אופוריה לאחר סשן.

בקיצור הספינינג הוא ספורט טוב לחיסול שומן, לנדף רעלים ומתחים, וכן לשפר את מצב הרוח שלך. וכל זה באווירה מגניבה… מה יותר טוב מזה ?!

>> אז, מתי את מתחילה ספינינג?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles