מעריצה של הסדרות ״יומני הערפד״ ו״המקוריים״? יש לנו חדשות טובות בשבילך: הספין-אוף של שתי הסדרות עלה לאוויר ב25 לאוקטובר בערוץ האמריקאי The CW !

״מורשות״ הוא ספין אוף של ״המקוריים״ שהוא בעצמו כבר ספין אוף של הסדרה ״יומני הערפד״, ומתמקד בדמות של הופ מייקלסון, הבת של ניקלוס והיילי.

שנה אחרי ש״יומני הערפד״ הסתיימה, ואחרי סופו של הספין אוף של הסדרה האהובה עלינו, ג׳ולי פלק היוצרת של הסדרות הכריזה שהזמן להיפרד מהמייקלסונ'ס עדיין לא הגיע.

בסדרה החדשה ״מורשות״ העוקבת אחרי הופ שמשוחקת עדיין ע"י דניאל רוז ראסל, בת נוער, שהיא גם ערפדית, אשת זאב ומכשפה, ועל חבריה לספסל הלימודים בבית ספר מיוחד לילדים על טבעיים שהקימו קרולין ואלאריק בסוף הסדרה ״ יומני הערפד״.

הספין-אוף החדש משתחר מהאספטק הרציני והבוגר שהיה בשתי העונות האחרונות של ״המקוריים״ וחוזר למשהו יותר קל ו"פרש" כמו ב״יומני העורפד״. בין סיפורי אהבה ראשונות בין בני נוער, לטרדות בית הספר ואוימים על-טבעיים, ״מורשות״ היא סדרה כייפית בטירוף וממש ממכרת! הפעם, כמו שציינה ג׳ולי פלק היוצרת של הסדרה, הדגש הוא על חברות.

הידיעה הטובה לכל המעריצות של ״יומני הערפד״ היא שתפגשו שוב את אלאריק, מנהל בית הספר הפרטי לילדים על טבעים, והוא עדיין ישוחק ע"י מת׳יו דייוויס. בנוגע לחברי בית הספר של הופ,        4 שחקנים נבחרו וביניהם אריה שאהאסם שתגלם את לנדון שכבר מעונה ה 5 של ״המקוריים״ שיגע את הופ. בנוסף, נוכל לראות על המסך את קווינסי פוסג'ני בויד כליזי זצלמן וקיילי ברייאנט כג׳וזי זצלמן. ויש אפילו שמועות שאולי איאן סומרהלדר ופול ווסלי יעשו הופעות במשך העונה.

 

אנחנו כבר מתרגשות לראות את הפרק הראשון !

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles