״קלסי״, ״בוי״, ״2.55״.. ועוד כל מיני ״איט באג״ שהפכו לסמלים של בית האופנה הצרפתי שאנל. לכל פשיניסטה יש את התיק היוקרתי שלה, ולאחרות הם נמצאים ברשימת החלומות שלהן. אבל היום תיקי היד היוקרתיים הפכו להיות ההשקעות החדשות.

לכן, אם את חולמת כבר שנים על תיק יד יוקרתי, תפסיקי לחשוב פעמיים ורוצי לקנות אותו! אכן, תיקי יד מאיכות גבוהה הם ההשקעות החדשות והן יותר רווחיות ממה שאת חושבת..

 

תיקי יד יוקרתיים: השקעה חזקה

כמה זמן חיכינו לחדשות טובות כאלה שיוכיחו שתיקי שאנל יהיו מועילים לנו ולחשבון הבנק שלנו?!

האתר האמריקאי Baghunter הודיע לאחרונה שההשקעה הבטוחה ביותר לאישה היא לא בזהב טהור או במניות בחברה גדולה, אלא בתיקי ״בירקין״, התיק הסמלי של בית האופנה הרמס. אכן, המחיר שלו עולה ב-14.2% בשנה! זו דרך חכמה להשקיע וליהנות ממלתחה מהממת בו זמנית.

אבל אם תיקים של הרמס הם לא הטעם שלך (כן, זה יכול לקרות) האתר Baghunter מסביר שתיקי שאנל הם גם השקעה נפלאה. לכן, אין לך תירוץ יותר לא לקנות את תיק חלומותייך!

 

תיקי שאנל: השקעה בטוחה

הבנו טוב עד עכשיו שאם אנחנו רוצות להרוויח כסף, אז אנחנו צריכות לקנות סוף סוף את התיק שאנחנו כל כך אוהבות מבית האופנה הצרפתי שאנל! איזה יופי! קלאסים, נצחיים, ואופנתיים בטירוף, תיקי שאנל נמצאים במלתחה של כל משפיעות האופנה שמאוהבות בהם!

מחקר שנעשה מהאתר Baghunter מראה שהמחיר שלו עלה ב-71.82%, ועבר מ-2,850$ ב-2010 ל-4,900$ ב-2015. ותדעי שב-1955- שנת הייצור שלו, הוא עלה רק 255$..

לכן, אם את מחפשת השקעה חזקה ובטוחה כדאי לך לקנות תיק שאנל ומהר!

ואנחנו מבטיחות לך, שלא משנה איזה תיק תקני, הוא יתאים עם כל תלבושת שלך כי יש לתיקים של בית האופנה הצרפתי כוח להפוך כל לוק למושלם ביותר!

אז נגיד לך שוב שתיק שאנל הוא הקניה הבאה שלך!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: _AlexandraLapp@

 

מקור: ChiaraFerragni@

 

מקור: SomethingNavy@

 

 

 

 

No more articles