הנעליים של כריסטיאן לובוטין מפורסמות בכל רחבי העולם. אנו רואים אותן על רגלי הסלבים ושל בלוגריות האופנה. גם אם הם מחייבות השקעה קטנה, אנחנו מסבירות למה את בהחלט חייבת זוג נעליים של לובוטין בחדר ההלבשה שלך.
במונחים של סטייל, יש כמה קלאסיקות. כל בלוגריות האופנה יגידו לך, שיש כמה פריטים חיוניים.

לעתים קרובות מן הקולקציות של מעצבי אופנת יוקרה, אביזרים אלה הם השקעה אמיתית. מצד התיקים, אנו מוצאות את ה-2.55 הקלאסי של שאנל או הבירקין של הרמס.

ובאגף הנעליים, את לא יכולה לפספס את הכנף האדומה המפורסמת. הבנת? העקבים של לובוטין הם נצחיים. כהשקעה או כמתנה יפה, נעלי העור של לובוטין הן פריט מבוקש מאוד.

זה סוג הנעליים עליו אנו שומרות כל חיינו, כשאנו יוצאות לאירועים מיוחדים, ושאנחנו אוהבות ומעדיפות יותר מכל דבר אחר.

 

ההיסטוריה של נעלי כריסטיאן לובוטין
מזוהות בכל העולם, מועתקות לעתים קרובות אך מעולם לא שוות למקור, הנעליים של לובוטין הן חלום של מלא פשוניסטס.

נוסדו בשנת 1991 על ידי המעצב כריסטיאן לובוטין, המותג מוציא מדי שנה את הדגמים המפורסמים עם הבלעדיות האדומה, זהו ייחוד מובהק של בית לובוטין, ההיסטוריה של הפרט הזה ידוע לכל. במהלך טיול לאיטליה, המעצב השתמש בלכת שאנל אדומה שהשאיל מן העוזרת שלו כדי להתאים אישית ובלעדית את הנעל השחורה שלו. זה יהפוך לסימן המסחרי שלו.

זמן קצר לאחר מכן, המותג התפרסם והפך לבעל מוניטין בכל רחבי העולם. כריסטיאן לובוטין משתף פעולה עם המעצבים הגדולים ביותר במהלך שבועות האופנה ותמיד בחזית. הסלבים קורעים את הקולקציה, נשים חלומות להיות מסוגלות להרשות לעצמן זוג וההצלחה של כריסטיאן לובוטין ממשיכה לגדול.

היום, המותג אינו ידוע רק בנעליו. עכשיו הוא מציע תיקים אופנתיים, איפור ואביזרים טרנדיים שמשוגע כל הפשוניסטס.

 

נעליים של לובוטין: איזה מודל לבחור?
דבר אחד שאי אפשר להתעלם ממנו, הנעליים של כריסטיאן לובוטין יקרות. יקרות מאוד אפילו. נעות סביב 2,200₪ עבור זוג נחמד של פאמפ פטנט.

אם את רוצה מתנה לעצמך (או שמישהוא יקנה לך), עדיף לבחור אותן כמו שצריך. ואם את יכולה לאסוף אותן ואת יכולה להרשות לעצמך לקחת את כל הדגמים, לכי על זה!!! אבל אם לא, בחרי במודל שישרת אותך כל חייך.
אצל לובוטין תמצאי שני דגמים איקוניים: ה-Pigalle וה-So Kate. האחרון, יושב על עקב של 12 ס"מ, מגלה את כף הרגל בצוואר רחב. השני, קלאסי יותר, עם חתך וקימור פחות מסחרר.

הדגמים המפורסמים ביותר הם לעתים קרובות בשחור, אך יש כמובן צבעים אחרים רבים ופריטים טרנדים. פשוט צריך לבחור לפי הטעם, הרצונות וגם לפי הקולקציות.

טיפ: אם את חולמת על זוג נעלי לובוטין מושלמות, לכי לחנות. זה יאפשר לך להשוות צורות שונות, צבעים ולנסות אותם. בקנייה כזו גדולה, את חייבת להיות בטוחה שלא תתאכזבי.

 

נעליים של לובוטין: איך לנעול אותן?
זה פשוט מאוד, אפשר לנעול אותן עם הכל. וזו בדיוק הסיבה שהנעליים כל כך נושאות חן בעינינו. הן מסתגלןת לכל סגנונות האופנה: רוק, זוהר, שיק, רחוב וכו '.

עם ג'ינס, אנחנו נועלות אותן בכל יום. עם חצאית מידי, הם מבטיחים קצב מטורף ובערב, עם השמלה, כל שמלה שחורה קטנה עובדת.

אנחנו אומרות לך, לובוטין, אלו הן נעלי הזיקית של ארון הנעליים שלך. סיבה טובה להשקיע, נכון?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles