את קמה בבוקר ופתאום את רואה אותו על הפנים שלך..  חצ׳קון אחד בודד! איזה באסה. בדיוק ביום שיש לך פרזנטציה בעבודה וערב עם חברות… אוווף מה לעשות?

גם אם זה קורה מדי פעם ולא כל יום (תודה לאל!), זה תמיד מבאס. הסיבה לחצ׳קונים? יותר מדי לחץ, עייפות, שינויים הורמונליים, אורח חיים לא טוב וכו׳. אבל, בכל מקרה המטרה שלך היא להסתיר אותו במהירות ולהימנע מחדשים להופיע! לכן, צריך להיות עדינה ומדויקת בנוגע לטיפול בעור הפנים שלך כדי להסתיר את החצ׳קון בצורה מושלמת ולא לגרום לו לגדול יותר.

 

לנטרל את תפוצת הפצעונים:

לפני שאת מנסה להסתיר את החצ'קון המכוער, צריך לטפל בו עם סרום מייבש שמאפשר פעולה מקומית ומפריד אותו מחיידקיים אחרים. מומלץ להשתמש בסרום בערב לתוצאות טובות יותר.

חשוב מאוד לא לוותר על הסרת האיפור בסוף היום אם את לא רוצה לקום בבוקר עם חצ׳קונים חדשים על הפנים. וכמובן, אל תגעי בו יותר מדי או תנסי לנקב אותו, זה יעשה לך צלקות.

 

להסתיר את החצ׳קון בצורה מושלמת:

כי להסתיר את החצ׳קון מומלץ להשתמש במייק אפ שמאפשר להפוך את צבע העור שלך לאחיד. תבחרי מרקם נוזלי שמתאים לעור שומני ומסתיר את כל הפגמים. אבל, אל תמרחי יותר מדי מייק אפ, זה לא יסתיר את הפגם אלא ידגיש אותו ולא יעזור לו להיעלם יותר מהר! ואם יש לך עור עם נטיה לאקנה, עדיף לך להשתמש בקרם לחות צבוע מאשר במייק אפ.

בנוסף, כדי להסתיר את החצ׳קון, מומלץ לך להשתמש גם בקונסילר באותו צבע בדיוק כמו העור שלך.

טיפ קטן: כדי להסתיר פצעונים מומלץ לבחור קונסילר עם גוון טיפה ירוק שמאפשר לנטרל את האדום של החצ׳קון. אבל זהירות, בגלל שהצבע הזה לא מתערבב באופן טבעי עם צבע העור שלך, צריך לערבב אותו עם טיפה מייק אפ או קנסילר בצבע המתאים כדי להגיע לתוצאה טבעית ביותר. אז, בעזרת מברשת תמרחי טיפה מהשילוב הזה, תטפחי בתנועה עגולה עם האצבע על החצ׳קון ותורידי את העודף.

ואל תשכחי לסיים את האיפור שלך עם פודרה כדי לקבע את הקונסילר ואת המייק אפ, ובעיקר אם יש לך עור שומני. בחרי פודרה בצבע העור שלך ולא כהה מדי כדי לא להדגיש את הפצעונים.

 

עדיף להיזהר מאשר להצטער

תזכרי שעדיף לך להימנע מחצ׳קונים לחלוטין מאשר להסתיר אותם. אז בשביל זה יש כמה דברים שאת צריכה להימנע מהם כמו: לגעת בעור הפנים שלך יותר מדי, לא להקפיד על תזונה בריאה או לשכוח הסרת איפור. אכן, טיפול פנים בצורה נכונה באופן יום יומי, אפילו של כמה דקות, חיוני לשמירה על עור נקי ויפה. בנוסף, הימנעי מאוכל שומני ומתוק מדי או מאכילה מוגזמת של מוצרי חלב שגורמים לחצ׳קונים.

 

אז מוכנה ליום בו אף אחד לא ישים לב לפגמים בעור שלך?

 

תהני,

המגלות

 

No more articles