להשאיר את המסיכה יותר מדי זמן על העור עלול דווקא להזיק?

10 דקות? 15 דקות? 20 דקות? מה הזמן הנכון להישאר עם מסיכה על הפנים? לפעמים אנחנו מורחות את המסיכה, מסיחות את דעתנו בדברים אחרים תוך כדי שהמסיכה על הפנים, ושוטפות אותה מאוחר מדי. נראה שלזמן חשיפה ארוך מדי יכולה להיות השפעה שלילית על העור, וזאת לפי דו"חות עיתון בריטי בשם מטרו. לכן חשוב לבדוק מה הזמן המדויק שכתוב על אריזת המוצר שיש להישאר עם המסיכה על הפנים, יש לו ערך קריטי. ובאופן כללי, לעולם הזמן הזה לא יעלה על חמש-עשרה דקות.

« מסיכות רבות מכילות חומצות ואם הן נותרות על העור זמן רב מדי, הן עלולות לגרום לגירוי בעור », מסבירה נטליה ספירינגס, דרמטולוגית המותג דרמטיקה. « אם בנוסף הן מכילות חומצה גליקולית, זה יכול לגרום לגירוי בעור, אדמומיות, גירוד ויובש ». תופעות לוואי לא נעימות, במיוחד שכוונתנו היא לקבל עור יפה יותר עקב השימוש במסיכה…

אותה המלצה על מסיכות חימר
נטליה ספירינגס ממליצה להשאיר את המסיכה בדיוק למשך הזמן המצוין על המוצר ולאחר הסרתה להקפיד למרוח קרם לחות. אם את משתמשת בחימר ירוק או ורוד, עליך לשטוף את הפנים לפני שהחימר מתייבש מעצמו (אם המסיכה מתחילה להיסדק, זה כבר מאוחר מדי). אם נותנים לו להתייבש זמן רב מדי, הוא עלול לייבש בכך את עורך. מי היה מאמין? זה באמת אמנות לעשות מסיכה, למעשה!

 

תהני,

המגלות

 

 

 

 

No more articles