הרגע האהוב עלינו בפסטיבל קאן בכל שנה, הוא חד משמעית גאלת #Amfar (הקרן לחקר האיידס). זה אירוע הגאלה הכי נחשב שבו כולם רוצים להיות ולכן זו סיבה מצויינת לכל הכוכבים לגייס את הסטייליסטים שלהם וללבוש לוקים הכי היסטריים שקיימים! אבל השנה, משהו משך באופן מיוחד את תשומת הלב שלנו, ואם את מחוברת לרשת לא יכולת לפספס את זה. רוצה רמז..? קנדל ג׳נר, קיארה פראני, שמלות טול נפוחות… קל, נכון?!

טוב, קבלי את זה: רשת האופנה H&M חשפה את שיתוף הפעולה הבא שלה עם מעצב העל ג׳יאמבטיסטה ואלי! לכבוד המאורע, קנדל ג׳נר וקיארה פראני נתנו לקהל הופעה אמיתית עם שמלות טול ורודות ונפוחות שחשפו חלק מהקולקציה המשותפת! ואין מה לומר: זה היה הימור מוצלח!  אז אחרי שהם כבר שיגעו אותנו עם הקולקציה של מוסקינו או עם שיתוף הפעולה עם קנזו, בית האופנה זוכה להכרה עולמית ועכשיו מאחד כוחות עם ג׳יאמבטיסטה ואלי עבור קולקציה מדהימה ביותר ומושלמות במיוחד לעונת החתונות שעומדת להתחיל.

מי שהשם ג'יאמבטיסטה ואלי לא נשמע לה מוכר, מדובר באחד השמות הלוהטים בתחום הקוטור ובגיל 52 הוא מתחזק אימפריה ענקית עם מעל 250 נקודות מכירה ברחבי העולם. מה שבטוח- אחרי האירוע הזה לא תוכלי לשכוח אותו לעולם! שיתוף הפעולה הזה הוא הראשון מסוגו עבור ואלי וכמו כן זו גם תהיה הפעם הראשונה שבה הוא יעצב בגדי גברים!

אז, איך תלבשי את ה«גרסאות הזולות» של שמלות  הסלבס? עצרי הכל! נגלה לך את כל מה שאת צריכה לדעת!!!

קודם כל, בקולקציה המשותפת תוכלי למצוא אקססוריז רבים, הלבשה תחתונה, נעלי עקב וכמובן גרסאות של שמלות הקצפת האהובות!

עם זאת, מחירי הקולקציה אסטרונומיים במיוחד ביחס לשיתופי הפעולה הקודמים שהרשת עשתה (בערך 1,000 ש"ח לפריט) וטווח המחירים ינוע בין 300 ו-650 דולר (1,080- 2,343 שקלים).

נכון שעדיין נשמע כיף להראות ולהרגיש כוכבת הוליוודית על השטיח האדום, אבל זה לא מה שציפינו!

אם עד עכשיו חשבנו שנצטרך לחכות עד נובמבר כדי להינות מהקולקציה, יש לנו חדשות טובות בשבילך: חלק מהקולקציה זמינה לרכישה כבר עכשיו באתר של H&M והשאר תימכר בחנויות הרשת ב-7 בנובמבר. בארץ, תוכלי להשיג אותה בקניון TLV Fashion mall. איזו התרגשות! אנחנו מקוות שנוכל להתקרב לשם כי מה שבטוח: לא נהיה לבד!!!

אז מה דעתך? שווה לבזבז 600 דולר על שמלה?

בכל זאת, יש למה לחכות! ולא משנה מה, זה הולך להיות שווה לראות! רק נשאר לך לסמן את התאריך ביומן שלך ולהתכונן לזרוח, כי הקולקציה הזאת בטוח תהיה מטורפת!!!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles