עיסוי שוודי, קליפורני, תאילנדי.. יש כל כך הרבה סוגים של עיסויים שאת קצת הולכת לאיבוד כשמגיע הזמן לבחור איזה את רוצה ומה מהם מתאים לך יותר.

יש לבחור עיסוי שיענה לצרכים שלך ולכן יש כמה קריטריונים שחשוב לקחת בחשבון: טכניקה, איכות המעסה, מה את רוצה להשיג (טיפול בשרירים תפוסים, הרגעה, התפנקות וכו'), המוצרים שמשתמשים בהם ,זמן העיסוי והמקום בו תקבלי את העיסוי.

 

אז מהם סוגי העיסוי והמסג׳ים השונים?

מסג׳ שיאצו מומלץ למי שרוצה את האנרגיות שלה חזרה וצריכה להזין את הגוף. זו טכניקה יפנית המבוססת על לחיצות עם האצבעות בנקודות מסויימות המניבות תגובות מהירות של הגוף. כדי לעורר את החושים, בחרי עיסוי קשמירי.

אם בא לך לחזק את השרירים שלך, בחרי מסג׳ שוודי שמאופיין בתנועות גדולות תוך התמקדות על שרירים, מרפקים וגידים. המעסה ישתמש בשמן עיסוי וקרמים שמרגיעים ועוזרים למתוח את השרירים. במקור הוא יועד לספורטאים בעיקר ועם הזמן הותאם לכלל האוכלוסיה.

מסג׳ באלי הוא עיסוי שלם שעובד לעומק כדי להרגיע, לשחרר ולתת חזרה טונוס לגוף. עיסוי איורוודי מסייע לגוף להימנע מרעלים וממתחים עצביים.

עיסוי קליפורני, קוריאני או מסג׳ בישיבה הוא עיסוי שעוזר לגוף להשתחרר ולהימנע מהצטברות רעלים פיזיים ונפשיים.

מסג׳ תאילנדי הוא עיסוי המסייע לגוף לפעול בצורה נכונה ולהימנע ממחלות. באופן כללי, מסג׳ בסגנון המזרח הרחוק הוא טכניקה שמשחררת שרירים ומגמישה אותם כדי להירגע בצורה מושלמת ביותר.

עיסוי עם אבנים חמות הוא מסג׳ המגיע מהוואי וגורם לגוף לחוות תחושות מפתיעות שמרעננות את הגוף.

 

אז מוכנה להירגע וליהנות ממסג׳?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

No more articles