חשוב להבהיר: הבלונד פלטינה כובש את העולם. אבל תמיד קשה להעז! "לצבוע? לא לצבוע? בעצם, כן…בסוף לא!" את מתלבטת, לא יודעת מה לעשות ומלא שאלות עולות לך לראש. אנחנו מבינות אותך! הבלונד פלטינה הוא צבע מושלם שמשך את כולנו לפחות פעם אחת!

למרות זאת, חשוב לדעת מה יהיו התוצאות והאתגרים. יש המון יתרונות וגם לצערנו חסרונות, ואת כמובן לא רוצה לטעות, נכון?

אז, איך להשיג בלונד שיקי, טבעי ומעודן?

הנה המדריך של הצבע ההיסטרי הזה שגורם לנו לחלום!

1- בלונד פלטינה, למי?
לכל אלה שלא חוששות להציג את הסטייל שלהן! אם יש לך עור בהיר מאוד, זו תהיה התאמה מושלמת. אם העור שלך כהה יותר, נמליץ לך להימנע מלצבוע לפלטינה. הניגוד יציג חוסר רכות ויכול שלא להיות מחמיא… אותו דבר נכון לשיער שנוטה להישבר בקלות.

2- האם מתאים לכל סוגי שיער?
קודם כל, את חייבת לדעת שתהליך של שינוי צבע יהיה שונה בהתאם לסוג השיער. אם את רוצה לעבור לבלונד פלטינה, את תיאלצי לעבור שלב של שינוי צבע שתופעת הלוואי שלו היא החלשת השיער שלך! אנחנו לא ממליצות על התהליך הזה לשיער רגיש. לפני נקיטת פעולה, קחי את הזמן לחשוב פעמיים ולשקול את כל הצדדים עם מישהו מקצועי. דעתו של מומחה תרגיע אותך!
בכל מקרה, מומלץ לרענן את התספורת שלך כדי לקבל תוצאה נקיה ואופטימלית!

3- איך לשמור על הצבע בשיער?
את בטח יודעת…. ברגע שצבעת פעם אחת- השיער שלך יהפוך למפונק באופן קבוע. מבחינה כספית, יהיה צורך שהארנק שלך יחזיק מעמד כי תצטרכי ללכת למספרה כל שלושה שבועות כדי לצבוע את השורשים שלך. מבחינת טיפול שגרתי, בחרי במוצרי טיפוח לשיער המכילים אלוורה והעדיפי שימוש בשמפו סגול!

4- באיזה תספורת לבחור?
ללא ספק: כדי להיות בלונדינית עם גוון פלטינה כמו שצריך, בחרי תספורת קצרה. קצוות השיער שלך יינזקו הרבה פחות. בטווח הארוך, צבע השיער שלך ישמור על השיק שלו. מודרנית ואופנתית, את תהיי הכי יפה!

5- באיזה איפור לבחור?
אם היית רגילה להיות שעה מול המראה בכל בוקר- עצרי את הכל! הבלונד פלטינה כבר די קיצוני, אין צורך להגזים. אחרת, זה יעבור את גבול הטעם הטוב. אז תהיי עדינה במונחים של איפור והעדיפי את הניוד ואת צבעי הפסטל!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles