כבר 15 שנים שאנחנו עוקבות אחרי החיים של מרדית' גריי ושל הרופאים מבית החולים "סיאטל גרייס" וכנראה שזה לא הולך להסתיים בקרוב.

כאשר העונה ה-15 של הסדרה ״האנטומיה של גריי״ הסתיימה, ערוץ ABC שמשדר אותה הודיע ב-10 במאי שהם כבר מתכננים את העונה ה-16 ואפילו אישר שתהיה גם עונה 17!

 

הליהוק של העונה ה-16 של ״האנטומיה של גריי״:

אז אם עדיין לא גילו את הליהוק במלואו, אנחנו כבר יודעות שמרדית׳ גריי תהיה חלק ממנו. אכן, אלן פומפאו הסכימה להאריך את החוזה שלה עד סוף העונה ה-17 של הסדרה הרפואית.

בנוסף, השמות של כריס קארמק, שמשחק את לינק , ג'ייק בורלי- הרי הוא שמיט וגרג גרמ שמשחק את קוריאסיק, יהיו גם חלק מהליהוק לעונה ה-16 ויהפכו לדמויות הראשיות. ובגלל שחדשות טובות מגיעות יחד, ג'סי ויליאמס שמשחק את דר' ג׳קסון אייברי גם חתם על חוזה לעוד שנתיים עם ערוץ ABC ולכן יחזור לעונה ה-16 וה-17 של הסדרה האהובה עלינו!

 

התסריט של העונה ה-16 של ״האנטומיה של גריי״ (זהירות: ספוילר לעונה ה-15!) :

העונה ה-16 של ״האנטומיה של גריי״ מבטיחה שינויים. בסוף העונה ה-15, מרדית׳, אלכס וריצ'ארד מאבדים את עבודתם. ואם הם מכירים רק את קירות ה"גריי סלואן ממוריאל" – ששינה את השם אחרי מותם של לקסי גריי ומארק סלואן – הם יצטרכו להוכיח את כישרונם בבית החולים החדש. אז כמובן נשאלת השאלה איך קבוצת החברים תישאר מאוחדת ואיך הקשרים בין כל הדמויות ימשיכו אחרי שינוי כזה גדול?

 

אז אם עדיין לא הודיעו על תאריך יציאה רשמי של העונה ה-16 של הסדרה, אפשר לצפות שהיא תמשיך את הקצב של עונה מס' 15 ותשודר החל מספטמבר 2019 בארצות הברית.

עם העונה ה-16, ״האנטומיה של גריי״ הופכת לסדרת הדרמה הרפואית הכי ארוכה בהיסטוריה (השיא היה עד היום של הסדרה ER עם 15 עונות).

 

אנחנו כבר מתרגשות לגלות את העונה החדשה!

 

תהני,

המגלות

 

https://twitter.com/GreysABC/status/1126889029050327040

 

No more articles