מי הים עשירים במינראלים כמו סידן, מגנזיום, אשלגן ונתרן, אשר חיוניים לגוף ולבריאות העור שלנו. אכן, המינראלים שנמצאים במי הים מעוררים את תהליך חידוש תאי העור, מגבירים את יצור הקולג׳ן ואפילו מרגיעים דלקות, פריחות ופגמים. לכן, מי הים יאפשרו לך ליהנות מעור זוהר וחלק.

אז, כדי שהעור שלך יספוג את כל המינראלים שהוא צריך, מומלץ לך לבלות בגלים או לנסות אפילו לגלוש אבל בעיקר להישאר בין 15 דקות לשלוש שעות במי הים.

ובמקרה שאת לא יכולה להגיע לים, אל תדאגי, יש לך גם אפשרות ליהנות מהיתרונות של מי הים מבלי להיות בחוף. אכן, קיים טיפול סרום ימי, מסונן ומאוזן שמכיל רמת מלחים ומינראלים נפלאה שהם גם נוגדי חמצון. נמכר בצורת אמפולה שאת שמה את התכולה שלה מתחת ללשון למשך דקה שלא בסמוך לארוחה ובמשך 20 ימים.

 

ואיך ליהנות מיתרונות מי הים?

צריך מצד אחד להימנע מאי הנוחות של המלח ומצד שני לשמור על יתרונות המינראלים שהוא מכיל.

– עם שמן: כשאת יוצאת מהמים והולכת למקום מוצל, מרחי על הפנים ועל עור לח שמן צמחי אורגני, כמו למשל שמן שקדים. השמן יעזור לספיגת המינראלים ביסודות לתאי העור. אחרי 20 דקות שטפי במים.

– עם מסיכה: מדי יום על עור רטוב, מומלץ להשתמש במסיכה עשירה בויטמינים, נוגדי חמצון וחומצה היאלרוניק כדי ליהנות מהחומרים הטבעיים שיש במי הים ממש כאילו טבלת בהם.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

 

No more articles