את עייפה מהערב שלך … את כבר מתחילה להרדם במונית, את לא מרגישה את הרגליים בגלל העקבים… בקיצור, אין לך כוח! כמעט הגעת למיטה הקטנה שלך (גן עדן) ואת חושבת רק על דבר אחד… להכנס אל מתחת לשמיכה ולישון כמו תינוקת! כאן מתחילה הבעיה… הקול הקטן בראש מנסה להשפיע עלייך לדלג על שלב מסיר האיפור,והוא כנראה לא צריך לעשות מאמץ משמעותי כדי לקבל את שלו. אבל זהו חילול הקודש!

עצרי שנייה וחזרי להתחלה: את מגיעה הביתה, בהחלט קצת עייפה אבל מלאה בכוונות טובות! את בכיוון חדר האמבטיה, מוצר ניקוי פנים ביד שמאל, צמר גפן ביד ימין ויאללה, אקשן !

אההה! את מרגישה יותר טוב, נכון?

עקב הלחץ הבלתי פוסק את חוששת לעשות כמה טעויות במהלך שגרת היופי שלך? אין פאניקה, הנה כמה טיפים שיעזרו לך!

1- שטפי ידיים לפני ניקוי הפנים
בסיסי ומובן, זה בטוח … אבל זה לא אומר שביגלל שזו פעולה בסיסית, היא חלק מההרגלים והשיגרה שלך! המשרד, האוטובוס, הטלפון … במהלך היום, את נוגעת בהמון דברים שאינם תמיד נקיים, בואי נודה בזה, חלקם אפילו מטונפים ממש. אז ברגע כשאת סוף סוף חוזרת הביתה, לכי מיד לחדר האמבטיה ותנקי את הידיים שלך טוב טוב. זה ימנע התפשטות של חיידקים על עור הפנים וכך תמנעי מפצעונים ובעיות עור אחרות!

2- להשתמש בפורמולות לא יעילות
בניגוד למה שנהוג לחשוב, לעור אין את אותם צרכים בבוקר ובערב. לאחר יום ארוך, חשוב להיפטר מזיהומים ופגמים שנצברו ולטפל בו בעדינות.

להסרת איפור אופטימלית, בחרי נוסחה דו-שלבית. נראית כמו שמן ומים המתערבבים יחדיו לפעולה יעילה, זו האופציה הטובה ביותר להסרת איפור רגיל ומוצרים עמידים במים תוך זמן קצר. בקיצור, פורמולה דו-שלבית, להסרת כל איפור כולל מסקרה עמידה במים וצבעי שפתיים. מה שעוד יותר טוב, את לא תצרכי לשפשף את העור כמו משוגעת כשהפורמולה עובדת, העור שלך יהיה אסיר תודה. המוצר הזה מומלץ לנשים עם עיניים רגישות, רק לנער את בקבוק מסיר האיפור לפני השימוש, כך ששני השלבים יתמזגו, והקסם יפעל!

3- לשכוח להסיר איפור עיניים
הבנת את זה: הסרת איפור הוא דבר חיוני. ובכן, אותו הדבר עבור העיניים! אם את במקרה שוכחת או שאין לך כוח לזה, לא רק שתהיי עם פרצוף מפלצת למחרת אבל גם הריסים שלך יהיו יותר ויותר שבירים לאורך זמן.  בנוסף לכל הבעיות הקטנות האלו, יכול להיות שתסבלי מדלקות עיניים … לא כזה כיפי, נכון? אנחנו מסכימות! אז את יודעת מה נשאר לך לעשות …

4- לייבש את פניך עם מגבת
את בהחלט רואה הרבה אנשים עושים את זה, עשית את זה, ואו את עדיין עושה את זה … אבל למען הרחמים, לא לייבש את הפנים שלך עם מגבת !

גם אם הן סופר נקיות ואת מנקה אותן בכל פעם, זה לא ייפתור את הבעיה:המגבות הן קני חיידקים אמיתיים. להשתמש בהן על בסיס יומי, היא הדרך הטובה ביותר לקבל נזקים חדשים. אז שימי אותן בצד והשתמשי בממחטת נייר חד פעמי! עוד תזכורת קטנה: לא לשפשף את העור כמו משוגעת, תהיי עדינה !

5- לא ליבש את העור שלך
השלב האולטימטיבי לשגרת הסרת איפור טובה? הידרציה! בלילה כשאת ישנה, העור שלך מתחדש באופן אינטנסיבי ומתקן את עצמו. מינון טוב של הידרציה לפני השינה רק יעודד וישפר את התהליך הזה! לקבלת תוצאה מיטבית , אל תהססי להשתמש בקרמים או במסכות לילה עם נוסחאות עשירות יותר בלחות מאשר גרסאות קלאסיות.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles