את לבושה תמיד מדהים, אופנתית ואלגנטית בלי להתאמץ יותר מדי. תמיד מעודכנת בטרנדים האחרונים ואת יודעת יותר טוב מכולם איך לשלב בגדים בצורה מושלמת ביותר. אבל כשמסתכלים קצת יותר מקרוב, אפשר לזהות כמה דברים קטנטנים במראה המגניב שלך שכדאי לתקן..

אל תדאגי, שום דבר באמת נורא. החולצה השחורה שלך הפכה להיות טיפה אפורה, השמלה הצהובה שלך איבדה טיפה מהצבע הבוער שלה, ואפשר לומר שהסניקרס הלבנות שלך כבר ראו ימים טובים יותר..

וכל זה אפילו לא באשמתך! מכונת הכביסה שלך הורסת את הבגדים שלך ולך אין לך מה לעשות נגד זה. אבל אל תדאגי, המגלות מביאות לך כאן כמה טיפים שיחזירו את הבגדים שלך לחיים ויהפכו אותם ללוהטים ביותר!

 

1. מלח כדי לרענן צבעים: אם נמאס לך שכל פעם כשאת מכבסת בגד צבעוני הוא מאבד מהצבע שלו ויוצא מעט דהוי, הגיע הזמן לטריק הבא: שפכי כוס מים קרים עם כוס מלח לתוך גיגית, הניחי את הבגדים שלך בתוכה למשך שעתיים ואח"כ שטפי. המלח עוזר לצבעי הבגד להישאר על הבד.

 

2. חומץ יין לבן שומר על בגדים לבנים: זה לא סוד יותר, בגדים לבנים- גם הבהירים שבהם- אף פעם לא נשארים כחדשים. כשאת מכבסת אותם, הם הופכים להיות עם הזמן בצבע צהבהב או לבן כהה. אז כדי להימנע מהסיוט הזה, הוסיפי כוס חומץ יין לבן למכונת הכביסה לפני שאת מפעילה אותה. סמכי עלינו, החולצה הלבנה שלך תהיה כמו חדשה!

 

3. סודה לשתייה לסניקרס לבנות כמו חדשות: את מכורה לסניקרס הלבנות שלך, הן הפכו להיות חלק מכל אאוטפיט שלך, אבל עם הזמן הן סבלו מגשם, אבק וכל מני לכלוכים שגרמו להן כבר לא להיות לבנות לגמרי. אז, קחי קצת סודה לשתייה וערבבי אותה עם חומר ניקוי, שפשפי בעזרת מברשת שיניים את הסניקרס שלך ותידהמי מהתוצאה.

 

4. איחסון בגדים בפריזר כדי שלא יגרדו לך: בחורף את מכורה לסריגים שלך. הם אופנתיים ומאפשרים לך לסבול מהקור בצורה מושלמת. אבל קורה לך שפתאום הסריג האהוב עלייך מתחיל לגרד לך ואת לא מצליחה לסבול אותו יותר? אל תדאגי, את לא חייבת להיפרד ממנו, אלא לשים אותו בפריזר בתוך שקית ניילון לכמה שעות ואח"כ להוציא. אחרי השהייה הקרה הזאת הוא לא יגרד לך יותר!

 

5. קרח כדי לנקות מסטיק שנדבק לבגד: אם זה כבר קרה לך שישבת על כיסא או ספסל בחוץ וברגע שאת מחליטה לקום את מגלה שהיה מסטיק מתחתיך, אז הבאנו לך פיתרון מושלם שיעזור לך להימנע מכתם ממסטיק. במקום לקלל את הטיפש הזה שהדביק את המסטיק שלו על הכיסא שלך, קחי קרח ושפשפי בעדינות את המסטיק הדבוק. את תראי שתצליחי להסיר אותו בקלי קלות.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles