ריח טוב שמחזיק כל היום, זה אפשרי! אחרי כל הכסף שהשקעת בבושם,  אי אפשר לחשוב שהוא ישאר עליך רק לכמה שעות..

בושם הוא פריט חיוני בשבילך וחשוב מאוד. אכן הוא מציין את הזהות והאופי שלך כל כך! אפילו כשידיד שלך מריח את הריח של הבושם שלך הוא ישר יזכיר לו אותך!

ישנם כמה דברים שיכולים להשפיע על משך הזמן שהבושם יישאר עליך, כמו סוג העור שלך, חלקי הגוף שעליהם את מתיזה את הבושם או אפילו מקום האחסון שלו. אבל אל תדאגי, המגלות ריכזו לך כמה טיפים כדי לגרום לבושם האהוב עליך להישאר יותר זמן ושיהיה לך ריח טוב למשך כל היום והלילה!

 

1. תזכרי להרטיב את הגוף שלך: השלב החיוני ביותר לפני התזת בושם הוא הרטבת עור הגוף. אחרי המקלחת ואחרי שמרחת קרם לחות, הבושם שלך יחזיק הרבה יותר זמן מאשר על עור יבש כי הקרם יחזיק את הריח.

 

2. למרוח שמן על הגוף: כמו עם קרם הלחות, שמן גוף מאפשר לבושם להחזיק יותר זמן בזכות המרכיבים השומניים שיש בו. את רק צריכה למרוח את השמן כמו חלב גוף, ולעסות את האיזורים בהם את מתיזה בושם.

 

3. להשתמש בוואזלין: מרחי טיפה וואזלין על איזור התזת הבושם, המתיני כמה דקות לייבוש ואז התיזי את הבושם שלך.

 

4. לבחור את הבושם לפי סוג העור שלך: משך הזמן בו יישאר הבושם על עורך תלוי למעשה בסוג העור שלך. אז אם יש לך עור כזה שמנדף במהירות בושם, תבחרי או דה טואלט שיחזיק יותר זמן עליך.

 

5. לאחסן את הבושם שלך במקום מתאים: מקום האחסון של הבושם שלך חשוב מאוד. אכן, את צריכה לשמור אותו במקום חשוך, קריר ויבש כי חום ולחות יורידו מאיכותו.

 

6. לבחור בשמי ענבר שמחזיקים יותר זמן: אם את חושבת שריח הבושם שלך נעלם מהר, אז מומלץ לך לבחור בושם ענברי שידוע כמחזיק זמן ארוך יותר. לא תצטרכי להתיז אותו שוב במהלך היום בניגוד לבושם על בסיס ורדים.

 

7. להתיז את הבושם באיזורים מסויימים בגוף: יש איזורים בגוף שמחזיקים ריח יותר מאחרים. העדיפי לשים בושם בצוואר, מאחורי האוזניים, במחשוף או במרפקים. ואל תשכחי גם את קרסולי הרגליים כדי לגרום לריח להישאר על כל הגוף שלך במהלך היום.

 

8. להתיז בושם על מברשת השיער שלך: השיער שלך הוא המקום הטוב ביותר לשים בושם ולגרום לו להחזיק יותר זמן. אבל כדי לא להרוס את השיער מומלץ להתיז בושם על מברשת השיער.

 

9. לא לשפשף את פרקי הידיים: אם היית רגילה עד היום לשפשף את פרקי הידיים שלך אחרי ששמת בושם על האיזור ההוא, הגיע הזמן להפסיק. אכן, זה יגרום לריח להיעלם מאשר להישאר יותר.

 

10: לבשם את הבגדים שלך: פתרון מושלם שיגרום לריח של הבושם שלך להישאר מהבוקר ועד הערב. התיזי בושם על הבגדים שלך ובארון כדי שיריחו טוב. אכן, הבד מכיל סיבים המאפשרים לשמור על הריח. אבל היזהרי עם הבגדים הלבנים או העשויים משי או קשמיר מפני שאלו עלולים להיכתם ולהתלכלך.

 

11. לבשם חתיכת בד שתניחי בארון שלך: בנוסף לבישום הבגדים שלך, את גם יכולה להשאיר בתוך הארון בד טבול בבושם או את אריזת הקרטון של הבושם. סמכי עלינו, הריח יישאר לאורך זמן!

 

12. לבחור בושם מוצק: בשונה מצורתו הרגילה של הבושם כפי שאת מכירה, בושם מוצק הוא הפתרון המושלם ביותר כדי לגרום לריח להישאר כל היום. את רק צריכה למרוח אותו על העור ישר. עם ריח יותר מרוכז, הוא יחזיק יותר זמן! פיתרון מעולה, אפשר לשים אותו בכל תיק, אפילו הכי קטן!

 

תהני,

המגלות

 

מקור:April.Israel@

 

 

No more articles