כיום, לפני שאנחנו מצלמות תמונה ומעלות אותה לרשתות החברתיות, אנחנו קודם כל בוחרות וחושפות את הצד היפה שלנו, את הנוף המושלם ומנסות מספר פוזות, רק אז אנחנו יכולות לבחור בין ה100 תמונות שצולמו איזו אחת תזכה לככב באינסטוש כי כמובן לא נעלה תמונה לא מחמיאה, חס וחלילה! אנחנו חייבות להראות לא פחות ממדהימות!

אבל האם עדיף לצלם בבוקר או בערב? בשכיבה, בעמידה מלמעלה או למטה? בכדי לסיים את ההתלבטות, פגשנו את גאיה פלד, צלמת בתחום האופנה והלייפסטייל, יוצרת תוכן לרשתות חבתיות ומנהלת עמודים. ביקשנו ממנה לתת לנו כמה טיפים שיעזרו לכן לייצר תמונות נפלאות לאינסטוש ולקבל עוד יותר לייקים. אם מדובר בתמונות בים, של האאוטפיטים שלך או תמונות של אוכל טעים, גאיה פלד נותנת לנו כל מני טיפים שבטח ישפרו את התמונות הבאות שלך ויהפכו אותן למוצלחות יותר.

 

באיזה שעה ביום יש את האור הכי מחמיא לצילום? השעה ביום עם האור הכי מחמיא היא בהחלט בין השעות 8-9 בבוקר. השמש עדיין לא שורפת ולכן האור הוא הכי טוב, ללא ספק. לכן, מומלץ להצטלם בכל שעה לפני 12 בצהריים כי אחרי שחם ואנחנו מזיעות, זה ממש לא המצב אותו אנו רוצות לשתף את העוקבים שלנו.

 

איך עדיף להצטלם בים? כדי להשיג תמונה מוצלחת בים, חשוב מאוד להפנות את הפנים אל השמש ועם האור על הפנים כי האור הוא מה שעושה את כל התמונה. לפי גאיה, עדיף להצטלם מלמעלה במצב שבו את שוכבת כדי שהגוף שלך יראה ארוך ורזה יותר. פשוט הכל נראה יותר חלק עם תמונה מלמעלה.

 

מה כדאי לעשות כדי שתמונת "סטריט סטייל" תראה מושלמת ביותר? קודם כל עדיף לבחור רחוב שקט עם פחות עומס כדי שאנשים לא יפריעו כל כך בתמונה. אז, מומלץ מאוד לא לעשות פוזה אלא יותר למשל ללכת בצורה טבעית שמראה את הלוק שלך ואיך התלבשת היום.

 

איך מומלץ לצלם אוכל? הדור הדיגיטלי הרגיל אותנו לשתף ברשתות החברתיות את שגרת היומיום שלו, לכן טרנד צילום האוכל הולך וגדל. כדי לעורר חשק אצל העוקבים שלך באינסטוש מהאוכל הטעים שאת הולכת לאכול, השולחן צריך להיות מסודר ולא עמוס. תורידי ממנו את המלח והפלפל והעדיפי לצלם מנה אחרי מנה מאשר את כל המנות ביחד.

 

איך לייצר סטורי מוצלח? בניגוד לתמונות אינסטגרם שהן יותר ערוכות, אנשים אוהבים לראות את הסטוריז כמה שיותר אמיתיים. לכן, השתדלי לתפוס סיטואציות נחמדות ולא ארוכות מדי. כדי ליהנות מסטורי מושלם ביותר, גאיה שיתפה אותנו בטיפ קטן. השתמשי בתוכנת "Unfold״ שהיא ממש קלה לשימוש ותייצרי סטוריז מהממים.

 

לבסוף, מהו הפילטר האוהב על גאיה פלד ומומלץ להשתמש בו? מומלץ מאוד להשתמש תמיד באותו פילטר ואפקטים כדי שהעמוד שלך ייראה מסודר. בנוגע לגאיה, היא מעדיפה לא להשתמש בפילטר באינסטגרם אלא לשחק עם הבהירות, צבעוניות והקונטרסט של התמונה. בכל זאת, כשהיא מחליטה להוסיף פילטר לתמונה, היא משתמשת באפליקציית VSCO ההאובה עליה. בה היא משתמשת בפילטר HB1 כי הגוון שלו מאוד בהיר ונקי.

 

אז, הגיעה הזמן לשתף תמונות נפלאות כמו מקצוענית!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Tezza@

 

 

No more articles