את רוצה להבהיר את השיער שלך אבל לא מוכנה לעבור אצל הספר ולעשות צבע אמיתי או גוונים. את יודעת שלא תהפכי משחרחורת לבלונדינית בלי להשתמש בצבע, אבל בא לך גוונים בהירים יותר וטבעיים ב-100%. אל תדאגי, זה אפשרי! אכן, יש מאכלים טבעים שמאפשרים הבהרה של השיער בצורה טבעית לגמרי ומהבית!

אז מהם המאכלים האלו?

 

דבש: יש בדבש מרכיב מלבין שמאפשר להבהיר את השיער עד 3 גוונים מבלי להרוס את סיב השיער ואפילו להזין אותו! אז על שיער יבש או רטוב, ערבבי קצת דבש עם מים מזוקקים ומרחי על השיער בעזרת מברשת. כסי את השיער והמתיני שעה. חפפי טוב וגלי את המראה החדש של השיער שלך!

 

לימון: כדי להוסיף גוונים בהירים יותר לשיער שלך אין טוב מהלימון! צרי ספריי של מיץ לימון מעורבב עם מים והתיזי על השיער. תבלי כשעתיים בשמש ליעילות טובה ביותר. הלימון עשוי לייבש את שיערך, ולכן אל תשכחי להשלים את הפעולה עם מסיכת הזנה לשיער!

 

כוסמת: מאכל מעולה שייצר לך גוונים של זהב ובלונד מהממים. השתמשי באבקת כוסמת שתערבבי עם מיץ לימון, חינה ואבקת קמומיל. הניחי את העיסה על השיער, חפפי ושטפי. ככל שתישארי עם העיסה על השיער- כך יהיו הגוונים בהירים יותר!

 

קמומיל: קמומיל מוכר כמבהיר שיער בצורה טבעית ומהממת. אז ערבבי קמומיל, מיץ לימון ודבש ומרחי על השיער בעזרת ספריי. הניחי לכמה זמן וחפפי טוב טוב השיער.

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles