גוון פנים זוהר זה החלום של כל אישה.

עור חלק ללא פגמים, עצמות לחיים וורודות ובלי עיגולים שחורים מתחת לעיניים. ככה כולנו רוצות לקום בבוקר. אבל המציאות היא קצת שונה, וכדי להשיג את המראה הזה יש לעקוב אחרי כמה טיפים חיוניים.

בין פילינג, קרם לחות או איפור, המגלות הכינו לך מדריך קצר שיעזור לך להשיג את המראה הזוהר,  הרענן והטבעי בקלות.

 

פילינג עדין כל יום: הסיבה העיקרית לעור פנים יבש וחסר חיים היא הצטברות של תאים מתים. לכן כדי להימנע ממראה כזה, מומלץ לך לעשות פילינג עדין או חומצת גליקוליק אחרי ניקוי העור.

 

מסכת לחות: הדרך הכי מהירה להשיג עור קורן וזוהר הוא לשים מסיכה מועשרת ברכיבים המכילים לחות וממריצים את בהירות העור. וכדי להרטיב בצורה מושלמת את העור, אל תשכחי למרוח קרם לחות לפני שאת מתאפרת.

 

עיסוי לפנים לעור קורן: כדי להמריץ את זרימת הדם ולהבטיח שקרם הלחות חודר כמו שצריך לעור שלך, מומלץ לך לעסות את הפנים. מרחי קרם לחות או סרום על עור הפנים על ידי טפיחות ועיסויים בתנועה מעגלית.

 

מברשת למריחת מייק אפ: כדי להשיג מראה זוהר וטבעי, מומלץ לך להשתמש במברשת כדי למרוח את המייק אפ. לכן, מרחי את המייק אפ בתנועות מעגליות. התחילי מאמצע המצח ורדי עד הסנטר.

 

משחק של הצבעים: הוספת סומק במרקם קרם ובצבע אדום או וורוד על הלחיים והשפתיים- תעורר את הפנים שלך תוך שניה. לכן, מומלץ לך להשתמש בסומק במרקם קרם שישיג לך מראה זוהר יותר.

 

היילייטר: ההיילייטר הוא הסוד לעור זוהר במיוחד. מומלץ לך למרוח אותו על החלק העליון של עצמות הלחיים, לאורך האף, מתחת לגבות ומעל השפתיים. אם יש לך עור בהיר, בחרי היילייטר בגוון וורוד, ואם יש לך עור בגוון זהב, בחרי היילייטר בגוון אפרסק. אם יש לך עור כהה השתמשי בהייליייטר בצבע ברונזה.

 

אם תעקבי אחרי הטיפים הללו אנחנו מבטיחות לך עור זוהר וקורן.

 

תהני,

המגלות

 

No more articles