מי לא חולמת על מבט מקסים וחודר? את בטח לא מרגישה אחרת!

במהלך שגרת היופי שלך, את נותנת תשומת לב מיוחדת לגבות שלך. את לא משאירה שום דבר ליד המקרה כשמדובר במבט שלך, מהמם ומהפנט.

גבות צריכות להיות בנויות בצורה מסויימת כדי להבליט את העיניים שלך. הן מעצבות את המבט וצריכות להיראות טבעיות וללא פגם. זה לא סוד שלסדר גבות מגניבות ולבחור להן צורה זו לא משימה פשוטה בלל. צורה, צבע ואורך, צריך לדעת מה מתאים לנו יותר. זה דורש זמן, סבלנות, וזיהוי כיוון צמיחת השיער.

כשזה מגיע ל"גבות" האהובות עלינו, הטרנדים לא מפסיקים להתחדש… אם איבדת את זה בזמן האחרון, אל תדאגי, את לא היחידה! יש לנו חדשות טובות: ממש עכשיו תוכלי להיפרד מגירסת הגבות המובנית לחלוטין בסטייל קים ק׳, הן כבר הז ביין!!! חזרי למראה הטבעי וקבלי את ה טרנד של "גבות פראיות"! האופנה היחסית חדשה הזו, ממש עפה ברשתות חברתיות.

מלא דוגמניות ובלוגריות כבר ניסו את הטרנד, התוצאה היא מושלמת. בלאגן לגמרי, זה גם יעשה לך חיים קלים יותר: לא תצרכי ללכת כל פעם לקוסמטיקאית שלך כדי שהגבות שלך יהיו בשיא היופי והדיוק שלהן! תודה לאל!

אז, מהיכן מגיע הטרנד הזה? איך לעשות אותו בידיוק …?  נסביר לך הכל! מוכנה?

 

1- מה זה באמת הטרנד הזה?
הטרנד הזה הוא 100% טבעי. שינה לחלוטין את מה שהיינו רגילות עד עכשיו. כבר אומץ על ידי מלא דוגמניות במהלך שבוע האופנה, הגבות הפראיות כבשו את עולם היופי כולו. סבוכות ופראיות לחלוטין, הגבות החדשות שלך עדיין יצטרכו טיפוח על בסיס יומי. המטרה היא לא ללכת עם קו מוזנח לחלוטין. בדיוק כמו תסרוקת "מסורק-בלגן", תצרכי להיות עדינה וכך תקבלי תוצאה מתוחכמת בלי שזה יראה ככה.

2- למי?
לכל אלה שנשבו בזרועות המראה טבעי ושעייפות לבלות שעות מול המראה כל בוקר! גבות פראיות יתנו עוצמות ועומק לעיניים שלך, תוך שמירת סדר יחסית. נקראות באנגלית "Lion Mane Brow" אצל ידידינו האמריקאים, המראה שלך מעולם לא היה כל כך פראי!

3- איך לעשות את זה?
עכשיו כשהשתכנעת, נשאר לך רק דבר אחד: לנקוט בפעולה! לפני שניכנס לעצם העניין, זכרי שהמטרה היא להשיג תוצאה פראית גולמית וטבעית… בדיוק כמו רעמה של אריה (ומכאן השם של הטרנד). לכן אין צורך להתעלל בפינצטה (למעט אם יש לך חד גבה כמובן!). כל מה שאת צריכה: ג'ל לגבות ללא צבע. ופשוט תיצרי ״בלאגן״ ככל האפשר! כל שעליך לעשות הוא להבריש את השיערות שלך למלעה, תוך הקפדה שהתוצאה תהייה הרמונית.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles