כמה את אוהבת את בן הזוג שלך? הוא תמיד פה להצחיק אותך כשאת צריכה, הוא פה כדי להזכיר לך כמה יפה את, אפילו כשאת קמה בבוקר אחרי לילה קצרצר. הוא פה כדי לאהוב אותך גם כשאת עצבנית, ופשוט להיות האדם שאיתו את חיה 24/7.

את מכירה את כל המשפחה והחברים שלו והוא את שלך. אין ביניכם יותר סודות, ואת מאפשרת לעצמך להיות הכי טבעית איתו, כי בסוף אתם אוהבים אחד את השניה בגלל מה שאתם באמת.

בין דייטים מיוחדים ביחד, לחופשות חו״ל או סופ״שים בצימר, בן זוגך יודע לפנק אותך ולדאוג לך. אבל כשמגיע הזמן שאת צריכה להראות לו כמה הוא חשוב לך וכמה את אוהבת אותו- גם אם זה ליום הולדת/ ליום השנה שלכם יחד/ ליום האהבה, או ליום חשוב אחר- אז מגיע הלחץ!

בא לך לקנות לו משהו מקורי שהוא יזכור, אבל מה?

נחשי מה? היום את יכולה לעשות קעקוע זמני עם הפנים של בן הזוג שלך! וזה כדי להראות לו כמה הוא הכי מהמם שיש בשבילך! מקורי לגמרי ואנחנו בטוחות שהוא יאהב (וגם יצחק ממש!).

האמנית ליז גרוסמן מקעקעת קעקועים זמניים עם כל מני דמויות מהאתר Etsy. הקעקועים מצוירים ביד עם עפרון מקורי ומיוחד. הם נשארים על העור למשך יומיים- שלושה והעלות תלויה במספר הפנים שאת רוצה ומתחילה ב-255 ₪.

אז ליום האהבה, יום הולדת או לחגיגות השנה לחברות, תוכלי להזמין פה את הקעקוע שאת רוצה. ואם תרצי להתאים קעקוע אישית- תוכלי להוסיף את השם של בן זוגך או להוסיף האשטאג.

לא זול כל כך – אנחנו מסכימות, אבל לאירועים חשובים באמת את יכולה להשקיע יותר מרגיל.

אז… מוכנה לנסות את הקעקוע הזמני ומקורי ביותר?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: LiliMandrill@

 

 

No more articles