כמו Beauty Addict אמיתית ושופוהולית נלהבת, קל לך לצבור אוסף של מוצרים הראויים למוזיאון משל עצמם.

אבל בעולם היופי, יש דבר אחד שעליו את לא שולטת: לשמור על האוסף הזה מאורגן היטב. חדר האמבטיה שלך הפך עם הזמן לשדה קרב אמיתי שארגונו הופך למשימה בלתי אפשרית. באופן בלתי נמנע, השפתונים שלך אבודים ומפוזרים בכל מקום, לפעמים אפילו בכיסים של הג'קטים שלך, הצלליות שלך בתחתית מגירת היופי שלך, במילה אחת! דיזאסטר!!! חדר האמבטיה שלך אינו ראוי לך.

את חייבת לשים קץ לעומס הזה ולייעל את הארגון של האיפור שלך. זה יאפשר לך מצד אחד לראות את היקף מוצרי היופי שלך וגם להתארגן יותר מהר ובקלות.

בבקשה תקראי את הטיפים החשובים שלנו!

1- לסדר ולמיין
בראש ובראשונה, רכזי את כל מוצרי היופי שלך על המיטה. בדרך זו תוכלי לראות מה לשמור ומה לזרוק. כדי לעזור לך בשלב המכריע הזה, קודם כל את צריכה להסתכל על מצב המוצר המדובר – ריק או מלא, פגום או במצב גרוע – ואז להתמקד בתאריכי תפוגה. את חייבת לזרוק את מה שכבר לא בשימוש ומה שפג תוקף. שמרי רק מה שתשתמשי בו.

2 לסדר על פי משפחה
לאחר שמירה על מוצרי היופי החיוניים שלך, חשוב לאחסן אותם על ידי חלוקה לקבוצות,על מנת לייעל את שגרת היופי שלך בבוקר. מומלץ בחום לעשות סקירה על כל המוצרים שלך, אבל באופן מאורגן. קיטלוג לדוגמה:  איפור לעיניים, לעור, לשפתיים ואת המברשות שתוכלי לסווג אותם לפי קטגוריות משנה.

3 לתייג לפי קטגורית משנה
לאחר שסידרת אותם לפי משפחות מוצרים, צריך להפריד אותם לתת קטגוריות: לעיניים- להפריד צללית, מסקרה, איילינר, עפרונות גבות ועפרונות עיניים שאת יכולה לשים בכלים דומים. באשר לעור- שימי במיכלים שונים. מייק-אפ- נוזליים, אבקות קומפקטיות, אבקות רגילות, סומק, היילייטר בנפרד. עבור השפתונים והליפגלוס, את יכולה לסדר אותם בקופסאת פלסטיק קטנה.

4 לתייק ולסדר את המברשות
לפני הכל יש לנקות את המברשות שלך כמו שצריך. זה יאפשר מצד אחד למצוא מברשות נקיות ושמישות ומצד שני, תשמרי אותן לאורך זמן רב יותר. כדי לאחסן אותן, אנו ממליצות לך להפריד בין אלה שיש להם שיער עדין ושטוח – לעיניים, למברשות לאבקה עבור העור. תוכלי אז להשתמש בצנצנת ריקה ולמלא אותה עם כדורים קטנים כך המברשות יעמדו במקום או לסרוגין בחרי בכלי ספציפי למברשות.

5. לפנוות מקום בחדר האמבטיה
לאחר שסידרת את הכל, נשאר לך רק לפנות מקום בחדר האמבטיה, לאבזר אותו ולקשט אותו בהתאם לסגנון שלך תוך ריווח האיפור.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles