אופנה תמיד מפתיעה אותנו! מלאה ביצירתיות ובחדשנות! בין הפיג'מה שבמשך מספר עונות עזבה את חדר המיטות בכדי להפוך ללוק מדליק ופופולרי לשמלת הבית שגרמה לנו לחיות מחדש את שנות התשעים ב 2016 ו 2017, והדובדבן שבקצפת:  הקורסט!

לא היה קל להחליט בין הפריטים המטריפים אבל השנה, הכותרת הנחשקת של פרס הסטייל מוענק ל …  לקורסט (!) שממשיכה שוב ושוב לפתות את עולם האופנה.

בחברה המתקדמת שלנו, בה אנו מעודדות לשרוף את החזיות שלנו במקום ציבורי, האמנו שזמנה של הקורסט עבר, השארנו אותה לסבתות האלגנטיות שהיו מוכנות לסבול בכדי להיות יפות וחטובות.

אנו רואות שהאופנה מתחדשת מדי יום ואנו מאמינות שחגורות הקורסט עוד לא אמרו את המילה האחרונה! מאז היא חזרה אל הפודיומים של החברות הגדולות ביותר (אלאיה ולואי ויטון ועוד הרבה) ולכל חדרי ההלבשה שלנו.

הבהרה! אין פה כוונה לדרוך על כל מה שהפמיניסטיות בנו עד כה. בגרסתה המחודשת, הקורסט אינה מונעת מאתנו לנשום והיא דומה יותר לחגורה רחבה במיוחד שמעצבת את קו המותניים ומבליטה את האגן מעל לבגד.

איך נאמץ אותה? אפשר לבחור דגם שיכסה רק את המותניים ומתלבש על כל בגד: קרדיגן, חולצה, שמלה, מעיל או חולצה רופפת. האפשרות השניה שמורה לאמיצות שבנינו: חגורה שמכסה את כל פלג הגוף העליון. לחגור אותה מעל טופ וחולצה מכופתרת.

השתכעתן ? השלב הבא, להכנע לפיתוי

 

תהנו,

המגלות

 

 

 

 

 

 

No more articles