אחרי כמה שבועות שנרשמת לחדר כושר, מצאת סוף סוף את המוטיבציה ללכת ולהתאמן כל יום. הסוד שלך? החברות שלך, בוודאי!

למצוא את המוטיבציה להתאמן זה אתגר שכולנו מכירות.. אבל, כשאת הולכת לחדר כושר עם חברות שלך, אתן ממריצות אחת את השנייה, והיום האימונים אפילו נכנסו לשגרה היומיומית שלך. ומה יותר כיף מלהתלונן מול מי שמבינה אותך במקום לסבול מתרגילים מאתגרים לבד? ובין צחוקים לרכילות, חברות שלך יעזרו לך להתאמץ יותר מבלי לשים לב! אין ספק שאימונים עם חברות זו דרך לחיזוק החברות ביניכן! לכן, המגלות רכזו 8 הוכחות שחברות שמתאמנות ביחד הן חברות לחיים.

 

1. לא אכפת לך מאיך שאת נראית: בחיים יש שני סוגי נשים בחדר הכושר: אלו שתמיד מאופרות ומסודרות ואף פעם לא מזיעות ויש נשים כמוך וכמו החברות שלך שנהיות אדומות אחרי 5 דקות, עם שיער סתור ורטובות מזיעה.. וכשאת מתאמנת עם חברות פשוט לא אכפת לך מאיך שאת נראית כי אתן ממש לא שופטות אחת את השנייה ואפילו צוחקות מהמראה שלכן.

 

2. אתן תומכות אחת בשנייה: בין אם זה תמיכה במאמצים שאת עושה או מחמאות על המראה שלך, החברה שלך היא התומכת הראשונה שלך. וגם אם היא לא תמיד אומרת את מה שאת רוצה לשמוע, היא תמיד תגיד את מה שאת צריכה לשמוע ואת עושה את אותו הדבר בשבילה. אכן, חברות זה להגיד אחת לשניה מה שטוב בשבילה כדי לקדם אותה.

 

3. אימון משותף יכול להפוך יום גרוע לטוב ביותר: עברת יום קשה בעבודה ולכן את מתקשרת לחברה שלך כדי להתלונן והיא  מתחילה גם לספר איזה יום נורא עבר עליה! אז האם יש דרך יעילה יותר לשחרר את העצבים שלך מאשר ללכת לחדר כושר יחד? אז קדימה, בין רכילות לרכילות על כל מי שעצבן אתכן היום תתאמצי יותר בתרגילים מאתגרים כדי להרגע ולהינות מהרגע!

 

4. האימונים שלך הופכים לזמן חברות כייפי: הימים שלך עמוסים בהמון עבודה, אז מה יותר טוב מכך שאין צורך לבחור בין זמן עם חברות לאימונים? אתן פשוט נפגשות בחדר הכושר! בתכנית: סודות, רכילות, צחוקים והזעה!

 

5. את יכולה לעשות יום פינוק של אוכל ביחד איתה: שמרת על תזונה בריאה ועל דיאטה מוקפדת במשך כל השבוע והנה יום הפינוק שלך הגיע. ומה יותר כייף מאשר לאכול מתוקים (ואפילו מנות מטוגנות!) יחד עם החברה שלך ובלי להאשים את עצמכן? כי אחרי הכל, אתן יודעות שהארוחה הזאת מגיעה לכן!

 

6. את לא מפחדת מכישלון כשאתן יחד: לא הצלחת לבצע את התרגיל החדש לרגליים והחזקת רק 5 שניות לפני שנפלת? לא נורא, עם החברות שלך את אפילו יכולה לצחוק מזה ואת יודעת שתנסי שוב בפעם הבאה. אכן, בדרך כלל אנחנו תמיד מפחדות להיראות חלשות מול אחרים, אבל כשזה מול החברות שלך, זו ממש לא בעיה!

 

7. התחרות ממריצה אותך: ברור שאת לא משווה את הגוף שלך לגוף שלה, אבל כשאת רואה שהיא מצליחה לעשות שני סטים של תרגילי בטן בלי להתלונן, את מנסה לעשות שלושה סטים!! זו סוג של תחרות בריאה שגורמת לשתיכן להתאמץ יותר.

 

8. את יכולה להתלונן על התרגילים ואפילו על הדיאטה שלך: בין תזונה בריאה שבמסגרתה צמצמת את רמת הסוכרים ובין תרגילים מאתגרים ממש, את לפעמים רוצה להרוס את הכל ולהישבר. אבל בגלל שהחברה שלך באותה סיטואציה בדיוק, את פשוט מתלוננת איתה באופן חופשי. וכשאחת מאבדת את המוטיבציה- השניה תמיד פה כדי להמריץ אותה חזרה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: ReneaAyris@

 

No more articles