להכנס להריון (בדרך כלל) זו החלטה של בני הזוג. אבל גם אם ההריון הוא משהו אינטימי, זה תמיד נחמד לחלוק את הרגע הזה עם מישהו. על פי מחקר שנערך לאחרונה, החברות הטובות ביותר נוטות להיכנס להריון באותו הזמן.

כשהיית קטנה, כנראה דמיינת שתעשי הכל עם החברה הכי טובה שלך. שתשרתי איתה בצבא, שתלכו יחד איתה לאוניברסיטה, שבני הזוג שלכן יהיו בסטיז ושתצאו כולכם יחד לחופשה. שתתחתנו בערך באותו הזמן, שיהיו לכן ילדים באותו זמן, ושהתינוקות שלכן ישכפלו את הדפוס שלכן.

החברות הכי טובות בהריון באותו זמן

ובכן, לא חיית לגמרי בפנטזיה. על פי תוצאות מחקר, תופעת "הדבקה" של נשים בהריון בתוך קבוצת חברות היא אמיתית. ברגע שהראשונה בקבוצה מחכה לילד הראשון שלה, המערכת מופעלת עבור האחרות.
זה לא בהכרח המקרה בין עמיתים – חברים. אבל מתרחש בהחלט בתוך קבוצות של חברות אשר מכירות אחת את השניה במשך זמן רב וכך הרצון לילד הוא אינו בהכרך החלטה אינטימית.
אנחנו "נכנסים לזה" מתוך רצון, כי השעון הביולוגי דוחף אותנו לשם, אבל גם כדי לא להיות מחוץ למעגל החברות הקרובות ביותר שלנו. זוהי בחירה פסיכולוגית חברתית, ומבחינה זו אנו מתאימים עצמנו לחברה.

להיות בהריון באותו זמן כמו החברה הכי טובה: יתרונות וחסרונות

להיות בהריון באותו זמן עם החברה הכי טובה שלך מביא הרבה יתרונות. זה מאפשר לחלוק את הדאגות עם מישהי, הרגשות מיוחדות שקורות (ושהגברים לא ממש מבינים). את יודעת שהיא מבינה מה את עוברת, כי היא עוברת פחות או יותר את אותם הדברים.

תוכלו להחליף תוכניות טובות של אמהות חדשות וייעוץ. אל תשכחי שהחודשים של חופשת הלידה שלך ייראו הרבה יותר מהנים אם תוכלי לחלוק אותם עם הבסטי שלך. יתרון חשוב נוסף הוא שילדכם יהיו בערך באותו גיל ויכולו לשחק יחד.

אבל היזהרי, אם זה נשמע אוטופי להיכנס להריון באותו הזמן עם החברה הכי טובה שלך. יש גם כמה חסרונות שכדאי שתדעי עליהם: הסיכון, למשל, שלאחת מכן יש הריון מושלם ללא תקלה ולשניה לא.

יש גם תופעה טבעית של השוואה ולכן יכולה להתפתח קנאה (היא העלתה פחות משקל, היא עיצבה חדר ממגזין! התינוק שלה נותן לה לישון לילות שלמים והוא רק בן 3 שבועות וכו '…). הנושאים של השיחה עשויים להסתובב סביב זה, מה שהולך במהירות לעצבן את כל האחרים סביבכן.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles