את שתמיד נמצאת על המשמר בגזרת החידושים המפתיעים ביותר … התכונני לטרנד האיפור האחרון שמצאנו ותהיי בטוחה שהפעם זה באמת יפתיע אותך!

תכירי את ה-«פיל-אוף» – לאחרונה הוא עושה די הרבה רעש בתחום היופי וכבר נבדק על ידי בלוגריות רבות. החידוש הזה שמגיע אלינו מקוריאה (כמובן) לגמרי משנה ומפר את הקודים של האיפור המסורתי.

זהו הטרנד המהפכני של הרגע! והוא הולך להשתלט על הרשת! אי אפשר לפספס אותו. ה"פיל-אוף" קיים לעור, לשפתיים וכאייליינר לעיניים. בקיצור, אם עדיין לא שמעת על שיטת האיפור המטורפת הזאת הגיע הזמן להתמקד במוצרים החדשים שישנו לך את שיגרת היופי היומיומית לחלוטין.

אחד המותגים הראשונים שהימר על הקטע הזה הם NOT4U! המותג אכן הציע בסיס מייק-אפ מהפכני, שישמור ויגן על עור הפנים שלך מפני איפור ונזקים חיצוניים. ממבט ראשון, העסקה נראית די מעניינת ומודרנית. כן, גם בתחום היופי לא מפסיקים להמציא! הרבה מותגים אחרים אימצו את השיטה החדשה הזאת כמו המותג הפופולרי Too Faced.

יחד עם זאת, מה באמת שווה הטרנד הזה? ועל מה באמת מדובר?

נגלה לך ה-כל !!! מוכנה?

1- על מה מדובר באמת?
כפי שהשם מרמז – ה-פיל אוף הם מוצרי איפור שאחרי היישום שלהם, הם יתייבשו ויהפכו לשכבה דקה שפשוט תצרכי להסיר.
כאשר מקלפים את האיפור, הוא משאיר שפתיים, גבות והכל בצבע. האמיני לנו, הוא יחסוך לך זמן רב כל בוקר בחדר האמבטיה, והתוצאה מושלמת, ללא פגמים או כתמים ויחזיק לך מעולה למשך כל היום (או הלילה!). בקיצור, זה מזכיר לנו סוג של מסיכה: מחילים אותו על האיזור הרצוי (פנים, גבות, שפתיים… איפה שבא לך), מחכים שזה יתייבש ומקלפים! באמת נשמע כמו קסם!

הדבר העוד יותר מושלם: לא תהיי חייבת להסיר את האיפור, החובה המעצבנת של כל יום וכל לילה! (תלוי במוצר כמובן)

2- למי?
למי שאוהבת טרנדים ושיטות חדשות וגם קצת עצלנית, זה ללא ספק בשבילך! דווקא תמיד מעניין לשנות הנאות ולעשות ניסוים , נכון? היתרון של המוצרים האלו? את לא תצטרכי תיקונים כל שתי דקות! לאחר שהחומר יושם, הוא לא יזוז יותר! פשוט חלום… עם זאת, תצטרכי להיזהר במהלך היישום על מנת לקבל תוצאה מושלמת.

3- איך לשלוט בשיטה?
האמת, אין שיטות קסם … פשוט צריך לתרגל במשך הזמן כדי לשפר את השליטה ב«Peel-Off Makeup».  מומלץ להציץ בכמה מדריכי איפור, כך תוכלי להנות מהדגמה והסברים מדויקים ולא תהפכי לליצן עם האיפור החדש שלך

 

אז, מוכנה לנסות?

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles