רשתות חברתיות הפכו לפלטפורמה שבעזרתה יותר קל להתחיל עם מישהו, ואפשר להשתמש בכלים שאין לנו בחיים האמיתיים. בין אם זה לעקוב אחרי מישהו כדי לדעת מה הולך בחיים שלו (את לא הסטוקרית היחידה, אל תדאגי) או כדי למשוך את תשומת הלב של הקראש החדש, רשתות חברתיות פותחות דלתות חדשות בנוגע למערכות יחסים.

אכן, לפעמים קל יותר להעלות תמונה שמראה מה אנחנו עושות מאשר לשלוח לקראש שלנו הודעה שתגיד ״תראה איך אני יפה כשאני מאופרת ליציאה בערב ולובשת שמלה כזאת״… יכול להיות מביך, נכון?

אז אם כבר פרסמת תמונה רק כדי שהקראש שלך יראה אותה, אפשר להגיד שעשית את מה שנקרא ״Gasbying". זאת אומרת שהעלית תמונה על מנת למשוך את תשומת הלב של מישהו מסוים. זו הדוגמנית האוסטרלית- מטילדה דודס, שהמציאה את המילה הזאת, שמזכירה את הרומן של פרנסיס סקוט פיצג׳רלד בגטסבי הגדול שמתאר את החגיגות המטורפות שגטסבי הרגן עשה רק כדי להרשים את הבחורה שהוא מאוהב בה.

מטילדה דודס מרחיבה קצת יותר על הנושא באתר TomBoy Beauty והיא מוסיפה את ענייני הסטורי באיסטגרם. אכן, כמה פעמים זה קרה לך שהיית בערב עם חברים, כוס יין ביד, מוזיקה נחמדה ואווירה טובה מסביבך, ואז העלית סטורי כדי להראות כמה כיף לך? וכמובן שאחרי מספר דקות את בודקת מי ראה את הסטורי ובעיקר אם הקראש שלך ראה אותו. אז אל תדאגי, את לא היחידה שעושה את זה! ואם לפעמים זה כן עובד, אז למה לא לנסות?

אבל אל תגזימי עם הסטורי והתמונות, תיהני קודם מהרגע האמיתי!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

No more articles