את הרי יודעת שלחפוף בכל יום זה מאוד מזיק לשיער שלך. אכן, חפיפה יומיומית גורמת להיווצרות של קשקשים. באסה, נכון?! אז, גם אם השיער לא נראה לך נקי, כדאי לך להמתין עם החפיפה ולתת לשיער שלך קצת מנוחה כדי לשמור עליו.

ואם לא בא לך שאנשים יראו אותך עם שיער שומני רצח, קיימים פתרונות אחרים מאשר להישאר בבית ולא לצאת.

כמובן שתוכלי להשתמש בשמפו יבש, שהפך כבר מזמן לפריט חיוני באמבטיה שלנו. אבל, אם זה לא יעיל מספיק מבחינתך, את יכולה לאסוף את שיערך בתסרוקת מהממת. קוקו, צמה או גולגול, תוכלי לשנות כל פעם תסרוקת ולהסתיר את השיער השומני שלך!

המגלות בחרו בשבילך 8 תסרוקות מהממות שיסתירו שיער שומני ולמלוכלך.

 

1. צמה קלאסית:

בין אם זה לפני שינה, בזמן אימון או לערב עם חברות, צמה צרפתית היא התסרוקת המושלמת ביותר שמתאימה לכל סיטואציה. וזו אפילו דרך נפלאה להסתיר שיער שומני ומלוכלך!

 

 

2. קשת צמה:

אם את מחפשת תסרוקת למראה בוהמי ורומנטי, נסי מהר קשת צמה. נשית ביותר, היא תבליט את הפנים שלך ותתן לך מראה מתוחכם. וללוק קז׳ואל יותר, השאירי כמה קבוצות שיער מקדימה. כל המבטים יהיו עליך, ואף אחד לא ישים לב לשיער השומני שלך!

 

 

3. גולגול נמוך:

אין לך זמן לחפוף ויש לך דייט בערב או אירוע כלשהו? אל תדאגי, הגולגול הנמוך יהיה התסרוקת שתציל אותך! ויהיה לך אפילו קל יותר לעצב גולגול מושלם עם שיער מלוכלך.. לא מאמינה לנו? נסי ותראי!

 

 

4. חצי גולגול/ קוקו

אין לך זמן להשקיע בתסרוקת, והשיער שלך שומני? אין לך מה לדאוג! עשי חצי גולגול או חצי קוקו עם נפיחות מקדימה ע"י שימוש בשמפו יבש. האמיני לנו, זו תסרוקת מושלמת ללוק טרנדי!

 

 

5. גולגול גבוה:

ומה אם השיער המלוכלך יהווה הזדמנות עבורך כדי לנסות את התסרוקת האהובה של בלה חדיד? התיזי ספריי לקיבוע שיער על המברשת שלך ועברי על השיער. אספי את השיער שלך כמו לקוקו גבוה מאוד ועשי גולגול שתקשרי חזק. המטרה פה היא לא להשיג מראה של בלרינה, אלא של גולגול אופנתי בטירוף!

 

 

6. צמות גרמניות:

אחרי שראית אותן על כל הבלוגריות באינסטגרם, הגיע הזמן לנסות את התסרוקת המהממת הזאת. יותר מקורית ומודרנית מצמה צרפתית, צמות גרמניות יתנו לך מראה קז׳ואל ונשי באותו זמן. אז מוכנה לנסות?

 

 

7. קוקו רגיל:

קוקו הוא תמיד רעיון טוב ומתאים לכל סיטואציה! ולמראה עוד יותר אופנתי, העבירי מסרק נגד כיוון צמחית השיער כדי לתת לו נפח, וקשרי את השיער לקוקו. לפפי את הגומיה בקצוות השיער לסיום מושלם ביותר!

 

 

8. צמות עם קוקיות: 

סגנון בייסיק מושלם, הקוקיות מהוות תסרוקת מעולה לשיער. אבל כדי לא להפוך לילדותית מדי, התחילי בלקלוע צמה בכל צד. ברגע שאת מגיעה לחצי אורך, קשרי את הצמות וכסי את הגומיה עם קווצת שיער למראה מתוחכם יותר.

 

 

תהני,

המגלות

 

No more articles