האם קיים אאוטפיט מושלם בלי ה-תיק? כמובן שלא!

אם את כמונו מכורה וחושבת שהתיקים מבליטים את הטוטאל לוק שלך: התכונני! התיקים של עונות אביב- קיץ 2019 הולכים לשגע אותך (ואת הבנקאי שלך..) החל מסל נצרים מהמם ועד פאוצ׳ים מגניבים. הטרנדים של העונות הקרובות לוהטים בטירוף!

ענין התיקים לא מובן כמו שהוא נראה והוא חלק חיוני לכל אאוטפיט מוצלח. יש אינסוף אפשרויות ומלא סוגים.. תיקי עבודה, חורף, תיקי יד, קיץ, חוף…. ואת גם צריכה לבחור האם את יותר בקטע של תיקי בייסיק או תיקים אופנתיים ועכשויים (ולבנות המזל שבינינו שניהם הם אופציה!)

לכן כמו בכל שנה, יש את תיקי הקיץ הקלאסיים, יש את המקוריים ויש את הטרנדיים החדשים של העונה. אם את לא תמיד מעיזה לאמץ את הטרנדים האחרונים, יש לך תמיד עוד צ'אנס בשנה הבאה. אכן, הטרנדים לפעמים חוזרים בגדול למספר עונות. במיוחד בעונות הקיץ!

כמו בכל שנה אנחנו מתאהבות מחדש בסל!  אז אם עדיין אין לך אחד מהקיץ האחרון, או אם פשוט בא לך אחד חדש: העונה לכי על גרסה עגולה או על גודל ענק כמו שקית קניות, כי הגיע הזמן להשקיע והסל הוא פריט חובה.

באותה מידה, הפאוץ׳. אם עדיין לא התאהבת בו אז הגיע הזמן שזה יקרה! כבר כמה עונות שהוא נהיה טרנד, והפעם הוא הולך להיות בשיא הטרנדיות.

אחרי טרנד ה-XXL שראינו בכל מקום ובכל הצורות במשך כמה עונות , באביב- קיץ הקרובים נלך על ההיפך! התכונני לתיק המיני גרסת XXS שכבר כבש את כל הרשתות!  בטח זיהית אותו כמונו בתצוגה של Jacquemus. אין מה לומר, הוא פשוט מושלם!

באביב-קיץ 2019 נמצא גם תיק בצורת דלי. הוא הולך להיות ה-תיק הפופולרי ביותר של העונה. עשוי מעור או מבד, הוא בא בכל הצבעים האפשריים. וכדי לזהות את הדגם שאת צריכה, לכי על ידית עגולה- הגירסה המגניבה והאולטימטיבית של הטרנד הזה.

לבסוף, את בטח כבר מכירה אותו טוב, אבל זוכרת אותו מהעבר כשהיית צעירה. מדובר כאן בתיק גב והוא חוזר ובגדול במרכז הטרנדים של העונה. אנחנו בטוחות שתלכי איתו באביב- קיץ הקרובים ותמצאי בו את זכונות ילדותך!

בנוגע לצבעים, אחרי שאימצנו את ההדפס של החיות והזוחלים על שמלות וחולצות הקיץ שלנו, העונה נוכל גם לאמץ אותו על התיקים שלנו. הוא יהיה מושלם לעונות האביב והקיץ המלבלבות!

הצבע האדום תמיד נשאר פופולארי ואופנתי על האאוטפיטים שלנו, ועכשיו הוא מגיע גם לתיקים! הוא מאפשר לנו לעזוב את הקלאסיות שלנו ולהבליט את הלוק בלי יותר מדי מאמץ: מה יותר טוב מזה?

התיקים של העונה הם ללא פילטר: הקיץ הולך להיות צבעוני! בין צבעי פסטל לפלורסנט, הגוונים של הקיץ הולכים לפלפל את המראה שלך כך שתהיי לוהטת ולא רק מהשמש.

 

אז מוכנה לאביב- קיץ צבעוני ואופנתי? אנחנו כבר מתרגשות.. רוצות שהעונה תתחיל כבר!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles