בטח כבר שמת לב לשמלה הזאת. כמובן… היא היתה בכל מקום באביב האחרון.
אפילו בחורף היא התגנבה לארון הבגדים, אז החלטנו לנסות ולפצח … מה ייחודי ומיוחד בשמלה הזאת שגורם לנו להשתאות ונתנה לנו סיבה נוספת לאהוב אותה: היא מתאימה לכולם!
עדיין לא הבנת על איזה שמלה אנחנו מדברות? זו כמובן שמלת המעטפה. נסי אאותה ותראי,היא לא תאכזב אותך. באמת! אל תחכי יותר, קחי צעד קדימה.

שמלת המעטפה הוצגה לראשונה ב-1974 על ידי המעצבת דיאן פון פירסטנברג והפכה להצלחת בינלאומית ולאאוטפיט מיתולגי עד עצם היום הזה.

היא המקבילה של השמלה השחורה. כל המעצבים והמותגים מנסים לחדש אותה: גרסת מידי, מיני ואפילו קימונו שחוקה על ג'ינס. חיונית, נצחית, ובלתי נלאית, יש לשמלה הזו את הכוח להחמיא לכל סוגי הגוף ולכל המורפולוגיות. היא תמיד נופלת בצורה הכי מושלמת ומדגישה אותנו כמו שום פריט אחר. קלה ופשוטה, אי אפשר להתעייף ממנה.
לובשים אותה בשתי שניות: היא האאוטפיט שהכי כיף ללבוש כל השנה. ארוכה, קצרה; קיץ, חורף;
מתחת לז'קט ג'ינס, עם סניקרס, עם נעלי עקב או אפילו מעל צווארון גולף עם ז'קט עור ענק…
לעבודה, לערב בנות, לדייט… פשוט אין סוף על איך או מתי ללבוש אותה. פנטסטי! האאוטפיט שחלמנו עליו כך הרבה זמן וכל הזמן הזה היה מונח לנו מול העיניים !

רב-תכליתית ואופנתית, אם עדיין לא נפלת, עם תחילת האביב, זה הזמן המתאים ביותר ליפול (ומרצונך !). אנו מבטיחות לך שלא תרצי לעזוב אותה כל הקיץ ! לא תתאכזבי (להיפך !)

 

תהני,

המגלות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No more articles