הקיץ הולך להיות צבעוני! בין צבעי פסטל לפלורסנט, הגוונים של הקיץ הולכים לפלפל את המראה שלך כך שתהיי לוהטת ולא רק מהשמש.

צפינו בהם בתצוגות האופנה של שאנל ואיזבל מאראן במהלך שבוע האופנה אביב קיץ 2019, המסקנה? צבעי פסטל הולכים לפלוש את המתלחה שלנו בעונה הבאה.

לכן, אנחנו כבר מאמצות את הורוד בהיר, תחליף מושלם ללבן שעטף אותנו בחורף. על מכנס חליפה לבוש עם סנדלים בצבע זהב לערב מתוחכם ביותר. למראה קז׳ואל, בחרי חולצת ורודה בהירה יחד עם מכנס שורט בגזרה גבוהה. אם את עדיין לא משוכנעת לגמרי לגבי בגד ורוד, נסי את הטרנד באביזרים: תיק עגול ורוד, נעליים או צעיף משי.

באביב-קיץ הקרוב, נלבש גם צהוב חיוור, מתחרה מהמם לורוד בהיר המדהים. מוסיף אור למראה שלך, הוא מושלם על חצאית מידי, חולצה אוברסייז או אובראול. כמובן שביג׳, ניוד, אפרסק או כחול בהיר גם יהפכו לצבעים המבוקשים של העונה.

מצד שני, צבעי הפלורסטנטים שזוהו במהלך שבוע האופנה אביב קיץ 2019 בתצוגות האופנה של לואי ויטון או מארק ג'ייקובס, הולכים גם הם לפלוש אל המלתחות של כל הפשיוניסטות.

צהוב, ורוד, ירוק או כתום, אנחנו מאמצות את צבעי הפלורסנט על פאוץ׳ או סניקרס טרנדיות. אם את מאלו שמעיזות, אז לכי על אובראול בצבע פלורסנט או מכנס חליפה.

לבסוף, הצבעים הפופולריים של עונת הקיץ חוזרים ובגדול: אדום בהיר, צהוב לימון וירוק. בטוטל לוק או לבוש יחד עם צבעי פסטל, צבעים בהירים מוכיחים שוב פעם כמה הם טרנדים ומתאימים לעונה החמה.

 

אז מוכנה לאביב-קיץ צבעוני ואופנתי? אנחנו כבר מתרגשות.. שהעונה תתחיל כבר!

 

תהני,

המגלות

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

 

מקור: Emily_Luciano@

 

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

מקור: Aline_Cohenn@

 

מקור: Aylin_Koenig@

 

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

 

מקור: Rocio0Sorno@

 

מקור: HoskElsa@

 

 

מקור: DarjaBarannik@

 

 

מקור: _JoanaVaz@

 

מקור: CassDimicco@

 

 

מקור: SophieSuchan@

 

 

No more articles