יש לנו חדשות טובות לכל המעריצות של ספנסר, אמילי ואנה: עוד מעט יוצא הספין אוף לסדרה ״שקרניות קטנות״! שמה ״הפרפקציוניסטיות״ והיא תעלה עם אותן שחקניות מהסדרה המקורית! מרגש, נכון?!

אכן, מאז הפרק האחרון של הסדרה ״שקרניות קטנות״ לפני כמה חודשים, את מתגעגעת לרוזווד, לתושבים שלה ולכל הסודות שלהם. אבל כנראה שהגעגועים האלו יגיעו לקיצם עוד מעט כי רשת Freeform הודיעה רשמית שהיא הזמינה את סדרת נעורים החדשה ״הפרפקציוניסטיות״. ובגלל שחדשות טובות לא מגיעות לבדן- מארלין קינג שוב תהיה הבמאית של הספין אוף של ״שקרניות קטנות״.

הסדרה ״הפרפקציוניסטיות״ עוקבת אחרי שלוש נערות מחוננות מבייקון הייטס- עיר שנראית מושלמת אחרי הרצח הראשון בעיר, וכל אחת מה״פרפקציוניסטיות״ מסתירה סוד, שקר ואליבי. כמו בסדרה הקודמת ״שקרניות קטנות", גם הסדרה הזו מבוססת על ספרה של שרה שפארד.

בליהוק נמצא פנים מוכרות מ״שקרניות קטנות״: סשה פיטרס – ששיחקה את אליסון, חוזרת לשחק שוב את אותה דמות, וגם ג׳אנל פאריש שחוזרת לשחק את מונה. נוכל גם להינות מלראות עוד כמה שחקנים מפורסמים. אכן, מעריצות של ״אחת שיודעת״ – תתכוננו! קלי ראת'פורד, ששיחקה את לילי – אמא של סרינה, תשחק דמות של יזמת מניפולטיבית. בליהוק של הסדרה החדשה נוכל גם לראות את סידני פארק מ״המתים המהלכים״ ("The Walking Dead") שתשחק את קייטלין, וסופיה קרסון מ״היורשים״ שתשחק את אווה.

ועוד חדשות טובות: הסדרה ״הפרפקציוניסטיות״ תעלה לאוויר ב-20 במרץ 2019 ברשת Freeform ותכיל 10 פרקים בעונה הראשונה. אנחנו כל כך מתרגשות!

אבל בינתיים, גלי את הטריילר הראשון!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles