אלינור אנג׳ל, בעלת לאק ניילס בוטיק, אחד ממכוני היופי המצליחים בתל אביב.
המכון שלה ממוקם בלב תל אביב ומשלב אווירה כייפית יחד עם המקצוענות של העובדים. נשים ואפילו גברים שמגיעים לטיפולים, יודעים שהם יכולים לסמוך על הצוות בעיניים עצומות.
אם את ביום כיף עם חברות או פשוט מתרוצצת בין פגישות, luck הוא ה-מקום שבו כל רגע מוקדש רק לך, ההנאה מובטחת!

המקצוענות של אלינור אנג׳ל והצוות שלה משכה מלא בלוגריות, דוגמניות ותל אביביות לוהטות. מקום שבו ייחודיות וסטייל נפגשים ושירות טוב הוא מעל הכל, הם ידאגו שתצאי מחודשת ורעננה.
עם השנים וההצלחה, המכון הפך למפורסם יותר ויותר. כל כך מפורסם שאלינור החליטה לגדול והיא פותחת סניף שני ל ״לאק ביוטי בוטיק״! אחד מבין הטיפולים שהם מציעים הוא הסרת שיער בלייזר! ואנחנו אסירות תודה לה על זה!

כן, החיים בארץ שטופת שמש ברוב ימות השנה, עם טיולים, בריכות, ים וכמובן תרבות לבוש קלילה, המותאמת לאקלים הקיצי, יצרו קוד אסתטי של הסרת שיער גוף מיותר.

אם חשבתן שהחורף הוא תירוץ מספק לטיפוח מדשאה לאורך הרגליים, יש לנו חדשות בשבילכן. דווקא העונה הקרה היא־היא הזמן המתאים ביותר לטיפולי הסרת שיער. יעיל, מקצועי וחד משמעי, שיביא אתכן מוכנות לקיץ הבא.

פגשנו את אלינור אנג׳ל כדי שתתן לנו כמה טיפים להסרת שיער… אז? מוכנה לגלות את הסודות של הבעלים של Luck, מכון היופי המצליח ביותר בתל אביב?

 

מה צריך לדעת לפני טיפול הסרת שיער?
אלינור מסבירה לנו שהרבה לקוחות ובכלל אנשים לא יודעים ש-SHR ולייזר הם שני דברים שונים. הדבר הכי חשוב כשאנחנו הולכים לעשות הסרת שיער הוא לבדוק שהמכשיר עובד בטכנולוגיה שהיא לייזר. נהוג לקרוא לכל הסרת שיער "לייזר" על אף שלא כל המכשירים עובדים בטכנולוגייה זו.

היא ממשיכה להסביר שחשוב לשים לב שמי שעושה לך טיפול בלייזר עבר הכשרה מסויימת ושהוא באמת מוסמך לעבוד עם המכשיר.

אלינור, לצורך העניין, עובדת עם מכשיר שהוא מתוצרת ישראלית קוראים לו inmode, שעובד ללא כאב, על פולסים של קור. בנוסף חשוב לדעת שצריך להגיע לטיפול מותאם, לכל בן אדם יש את סדרת הטיפולים המתאימה לו.

 

האם לייזר מוריד שיער לכל החיים? 
הרבה פעמים יש אנשים שמגיעים לחיזוקים, שזה אומר שהם כבר סיימו את הסרת השיער והם רק רוצים עוד כמה טיפולים ספציפיים ואז עולה את השאלה: האם לייזר לא מוריד שיער לכל החיים? אלינור אומרת שב90% מהמקרים כן אבל יש שינוים פיזיים בגוף. נניח אישה, עם שינויים הורמונאליים. כמו בכל התחומים זה יכול להשתנות לפי בן האדם היא מסבירה. אין ספק שאחרי עשרה טיפולים, לא משנה מה, את תראי הבדל אבל עדיין יש כאלו שצריכות עוד חיזוקים במהלך חייהן (לא דברים רצינים, זה יכול להיות גם טיפול אחד בחצי שנה).

 

איך להתכונן לטיפול הסרת שיער?
חשוב לגלח את השיער לפני הטיפול, כדי שהקרן (לייזר) שמכה בשורש השערה אכן תיגע בשורש, לכן כדאי לבצע טיפול בסמוך ככל האפשר לגילוח. הדבר שאנחנו עושים עם קרן הלייזר: אנחנו פוגעים בשורש השערה, מחלישים אותו עד כדי כך שהוא לא מייצר עוד שיער.

מומלץ בחום שלא להיחשף לשמש לפחות ב24 שעות הראשונות אחרי טיפול. אפילו 48 שעות למרות שעם הטכנולוגיה שקיימת היום אנשים כבר אומרים שאפשר.

מומלץ למרוח שכבה דקה של ג׳ל ובעצם לתת למכשיר לחדור לשורש השערה מבעד לשיכבה (לא צריך הרבה). יש איזורים, למשל באזורי הפנים, שמומלץ במכשירים מסוימים לעבוד ללא שכבה של ג׳ל, אלא לעבוד עם ראש הלייזר ישירות על הפנים.

 

באיזה רצף הטיפולים?
חשוב מאוד מאוד בלייזר לשמור על הרצף בין טיפול לטיפול גם אם השיער לא גדל. לפחות בשלב הראשון, בחמשת הטיפולים הראשונים ולהקפיד על מרווח של מקסימום 4 שבועות בין טיפול לטיפול ותקבלי תוצאות מדהימות!

 

אחרון חביב, לייזר הוא פתרון מדהים לשערות מתחת לעור. אנחנו הנשים סובלות המון מזה.

הסרת שיער בלייזר כבשה בהצלחה מיליוני נשים וגברים, שהטיפול נתן להם להרגיש במיטבם. אז אם עדיין לא ניסית, זה כנראה הזמן שלך! המכון של אלינור אנג'ל מחכה לך בדיזינגוף 290 בתל אביב! האמיני לנו, את תיהני משירות מקצועי
וגם ממחירים כדאיים !

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles