קוונטין טרנטינו לא יפסיק להפתיע אותנו עם ליהוקים מטורפים! בסרט החדש שלו ״ Once Upon A Time" נוכל לראות על אותו מסך את בראד פיט וליאונרדו דיקפריו.

אכן, אחרי ג׳ון טרבולטה וסמואל ג׳קסון ב״ספרות זולה״, וג׳יימי פוקס וכריסטוף וואלץ ב״ג'אנגו ללא מעצורים״, קוונטין טרנטינו בחר בשני שחקנים שזכו באוסקר לסרט הבא שלו.

אבל, זאת לא הפעם הראשונה ששני השחקנים האהובים עלינו ישחקו בסרט של הבמאי של ״להרוג את ביל״. אכן, בראד פיט היה אחד השחקנים הראשיים בסרט ״ממזרים חסרי כבוד״ כסגן אלדו ריין, וליאונרדו דיקפריו היה בעל עבדים- קנדי, ב״ג'אנגו ללא מעצורים״.

עם קריירה של יותר משלושים שנה ומספר פרסים, בראד פיט וליאונרדו דיקפריו עדיין לא שיחקו זה לצד זה! מפתיע, נכון?! אז זו בהחלט בחירה מושלמת ביותר שקוונטין טרנטינו עשה בליהוק שניהם לתפקידים ראשיים בסרט הבא שלו!

הסיפור מתרחש בלוס אנג׳לס של שנת 1969, ועוקב אחרי החיים של שני בחורים: ריק דאלטון (ליאונרדו דיקפריו), שחקן טלוויזיה וכוכב לשעבר של סדרת ווסטרן, וקליף בווס (בראד פיט), פעלולן לשעבר שהוא גם כפיל שלו בזמן קטעי האקשן. לריק יש שכנה, שרון טאט (מארגוט רובי), אישתו של רומאן פולנסקי, שנרצחה ב-9 לאוגוסט 1969.

נוכל גם ליהנות מהשחקנים דקוטה פאנינג, דאמיאן לאוויס- כוכב סידרת ״הומלנד״ ולוק פרי, אבא של הרשי בסדרת ״ריברדייל״.

 

אבל בכל מקרה נצטרך לחכות עד ה-9 באוגוסט 2019 עד שנוכל לראות את הסרט החדש הזה, או בדיוק 50 שנה אחרי המוות של הכוכבת שרון טאט.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

No more articles