אם את מכורה לסניקרס ״Dad Shoes״ עם סוליית האוברסייז, כנראה שיש לנו חדשות לא כל כך טובות עבורך.. לפי מחקר שהתפרסם ב-30 במאי האחרון, הן מזיקות לרגליים ולקרסוליים שלך!

כבר כמה עונות שכל מותגי האופנה- החל מהכי יוקרתיים ועד למותגי הספורט- מציעות סניקרס עם סוליית אוברסייז בשם ״Dad Shoes" שמזכירות את הנעליים שהיו לנו בשנות ה-90. אבל גם אם אנחנו חושבות שהן ממש נוחות, כנראה שהן לא כל כך מועילות לרגליים שלנו.

אכן, לפי מחקר שפורסם בעיתון ״The Guardian״, סוליות האוברסייז של הסניקרס האלו כבדות מדי ומצריכות מאיתנו שימוש ביותר מדי שרירים וגם במפרקים של הרגליים, מה שעלול לגרום לכאבים בחלק הקדמי של הרגל.

המחקר אז התעניין בדגמים השונים שקיימים בשוק, ומצא שהכי כבדות הן ה-Reebok Triple Platform X Gigi Hadid  ששוקלות 557 גרם וגם ה-Superga 2790 Linea Up Down ששוקלות 481 גרם. אז כמובן מומלץ להימנע מלנעול אותן – לפחות לעיתים קרובות מדי.

ההתאהבות בנעליים האלו כל כך חזקה שאפילו בראש הדירוג הרבעוני של Lyst Index המרכז מותגים ופריטי אופנה הכי מפורסמים של הרגע- מוצאים סניקרס ״Dad Shoes״. אכן, הסניקרס של אלכסנדר מקווין שדומות לסטן סמית של אדידס אבל עם סוליית אוברסייז.

לעומת זאת, המחקר מציין שהסניקרס האלו עדיין פחות מזיקות מנעלי עקב. אכן, בנעלי העקב הבהונות שלך צפופות, מה שעלול לגרום ליבלות, והסוליה הדקה מזיקה לעקבים, לכף הרגל ולמפרקים של הרגליים.

אז כנראה שהגיע הזמן לנעול חזרה סניקרס שטוחות כדי לא לסבול יותר מכאבים.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: AndiCsinger@

 

מקור: NaaomiRoss@

 

מקור: LissyRoddyy@

 

מקור: _JoanaVaz@

 

 

 

No more articles