הקיץ סוף סוף הגיע, ימים יפים. זה הזמן להוציא את שמלות הקיץ מהארון, וזו רק ההתחלה. זו התקופה בשנה שכולנו הכי אוהבות, ובצדק! אבל אופס…עור לא שזוף יחד עם הלבוש הקייצי לא בדיוק משתלב נכון!

בין אם את נשארת בארץ ובין אם את משתוקקת ליהנות מהשמש ביעד אקזוטי ולחשוף את עצמך לקרני השמש כדי לחזור עם עור שזוף, את חייבת להתכונן לזה כדי ליהנות מהרגע הזה כמו שצריך. רוב הזמן כאשר את בחופשה, את רוצה לקחת החלטות טובות לגבי השיזוף שלך, אבל שום דבר לא עוזר, כשאת מגיעה למקום, ההרגלים הרעים שלך חוזרים. עם זאת, חשוב לדעת שעם הכנה טובה השיזוף יכול להתחיל עוד לפני החשיפה לשמש, ולהישאר גם לאחר החופשה.

אנו נגלה לך את כל הטיפים הטובים ביותר כדי לשמור על העור שלך שזוף.

מוכנה לקבל עור יפה וזהוב?

 

1. הכיני את העור שלך לפני החשיפה לשמש

ניקוי יסודי 

פילינג הוא צעד חיוני כדי להכין את העור שלך לפני החשיפה לשמש: קודם כל כדאי לנקות ביסודיות את העור כדי להסיר תאים מתים ולהיפטר מזיהומים לא רצויים. כשתאי העור המתים מצטברים הם עשויים למנוע שיזוף אחיד. עבור שיזוף יפה שיחזיק מעמד, יש צורך לבצע פילינג גופני פעמיים בשבוע, וזה כמה שבועות לפני תחילת החשיפה בשמש. עבור הפנים, פעם אחת בשבוע תספיק כדי להכין את העור כמו שצריך ולאפשר לשיזוף להימשך זמן רב יותר.

להעמיס על העור קרם לחות

את בהחלט חושבת שקרם לחות אינו מגן מפני השמש! ובכן, את צודקת. עם זאת, קרם הלחות הוא מוצר יעיל מאוד שיגביל את הנזק ואת פגעי השמש על העור. ככל שאת מזינה את העור כל השנה עם קרם לחות טוב וככל שאת עוזרת לו לייצר שכבת מגן, כך את מונעת את התייבשות העור במהלך החשיפה לשמש. לכן עליך לבחור את קרם הלחות שמתאים לך וייחודי לצרכים שלך.

לקחת קפסולות סולאריות

חודש לפני החופשה, מומלץ להכין את העור לשיזוף ע"י לקיחת קפסולות סולאריות. את תקבלי שיזוף יותר אינטנסיבי שיימשך זמן רב יותר. מורכבות בעיקר מנוגדי חמצון, הן יגנו על העור שלך מפני הזדקנות, ישמרו על הלחות הטבעית של העור וימנעו כוויות שמש.

2. טפלי בעור שלך במהלך השיזוף

שתי מים

התייבשות היא האויב מספר אחת של השמש! לכן אנחנו חייבות להכריח את עצמנו לשתות באופן קבוע במהלך היום, כדי למנוע מכת שמש שיכולה לקרות לאחר חשיפה ארוכה מדי לשמש. צריכת מים בקיץ חייבת להיות מ-2 עד 2.5 ליטר מינימום ביום להידרציה מושלמת.

מרחי קרם לחות כל יום

בערב, כאשר את חוזרת הביתה ולאחר מקלחת, אל תשכחי למרוח על העור שלך קרם לחות. הידרציה תאריך את השיזוף זמן רב יותר, וגם תאפשר לך חשיפה לשמש ללא בעיות. העדיפי את אלו שמומלצים לזמן שלאחר החשיפה לשמש. הם גם יסייעו להילחם נגד כוויות שמש, לרענן וללחח שוב את האפידרמיס שמתייבש בשמש ובחום.

מרחי קרם הגנה

קרם הגנה בהגדרה יכול להגן על העור מקרני אולטרה סגול, למנוע כוויות שמש לא רצויות ולהגביל את הסיכון לסרטן העור הנגרם על ידי חשיפה לשמש. הוא ללא ספק צריך להיות במרכז תשומת הלב שלך. בחרי אותו לפי מדד הגנה הנקרא SPF, שתלוי בסוג העור שלך. ככלל, ככל שהעור בהיר יותר, כך גורם ההגנה חייב להיות גבוה יותר. אם את משתמשת בו ברגע שאת מגיעה לחוף, יהיה לך עור מוגן, בריא יותר והשיזוף שלך יהיה בהיר.

3. שמרי על העור גם לאחר החופשה

– עשי פילינג עדין

אנחנו מניחות שאת לא כל כך מרוצה מהרעיון הזה, אבל תיכף תראי שזה יעשה ניסים. זה יתן זוהר ואינטסיביות לשיזוף ויחסל את כל התאים המתים שיכולים להשפיע על השיזוף שלך. עשי את זה פעם בשבוע כדי להחיות את העור ולהחזיר את העור למצב מושלם עם שיזוף שנמשך זמן רב.

לא לשכוח להחדיר לחות לעור

שיזוף מייבש את העור גם כשאת לא נחשפת לשמש. לכן, אם את לא מורחת קרם לחות כל יום, העור שלך יתקלף וזה יגרום לניתוק השכבה העליונה של האפידרמיס שיסיר את כל השיזוף. עם הידרציה נכונה של העור, ניתן למנוע את זה ולשמור על השיזוף הטבעי והיפה שלך.

השתמשי במוצרי יופי

אבקת ברונזינג, סומק, סימון, מוס משזף… כל אלה יהפכו להיות בעלי הברית הכי טובים שלך עבור החזרה מהחופשה. לכי לקנות את האיפור הטוב ביותר כדי להעיר את הפנים היפות שלך. כולם יקנאו בך תאמיני לנו! יש אפילו מוצרי לחות לשמירה על השיזוף הטבעי שלך כך שתישארי שזופה כל השנה.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles