אקנה הוא ללא ספק האויב מספר 1 של העור שלך. הוא מופיע ללא הזמנה, ברגע הכי לא מתאים. כולנו ראינו פצעון מכוער שיחליט להופיע בדיוק לפני דייט, או לפני פגישה מקצועית חשובה.

את לא יודעת מה לחשוב יותר! מה לעשות? לגעת? לפוצץ אותו? להסתיר אותו? כל השאלות האלה יושבות עליך ומונעות ממך להתאים טיפול יופי לבעיות העור שלך.

אם פצעונים של אקנה מקלקלים לך את החיים, אנו ממליצות לך לקרוא בקפידה את המדריך השימושי שהכנו לך כדי לחסל אותם אחת ולתמיד!

1- עשי פילינג באופן קבוע
כשאת לא נפטרת מתאים מתים ביעילות, הם יכולים להצטבר על פני העור ולחסום את הנקבוביות, מה שמוביל להצטברות של פצעונים של אקנה. בשביל זה, את יכולה לבחור מוצר פילינג או פילינג תוצרת בית. אם את רוצה לעשות אחד בבית, פשוט ערבבי כף של סוכר לבן, כף מיץ לימון וכף שמן זית. השאירי במשך 5 דקות על פניך ולאחר מכן שטפי עם מים חמים.

2- הוסיפי לחות לעור באופן קבוע
אנחנו לא יכולות לחזור על זה מספיק, הידרציה היא המפתח לעור בריא. שינוי עונתי, אוויר יבש וזיהום הם גורמים חיצוניים שיכולים לייבש את האפידרמיס. לכן, בערב לאחר טיהור העור שלך, וגם בבוקר לאחר ניקוי, זה מאוד חיוני להוסיף לחות לעור עם קרם מזין. העור הולך להתחדש בלילה, והקרמים יגנו עליו מפני שאריות איפור שיכולות לגרום להופעת פצעון אקנה.

3- אל תגעי בפצעונים המקוללים האלו
כלל הזהב הזה הוא לא האהוב עלינו. אכן, מהופעתו של פצעון קטן או גדול, אנחנו תמיד נוטות להתעסק איתו ולרצות לפוצץ אותו. עם זאת, דעי שהפעולה הזו עלולה להחמיר את המצב ולגרום להגעתם של פצעונים אחרים. הידיים מלאות בחיידקים, אם את נוגעת בפצעון כל הזמן- זיהומים רבים יגעו בעור שלך ומצב הפצעון רק ילך ויחמיר.

4- אל תמרחי יותר מידי מוצרים על העור
ככל שמסתירים את הפצעונים בקונסילר או במייק-אפ, כך מונעים מהעור באותו זמן לנשום. ואכן, אם הפגמים נחנקים בשכבת איפור עבה, הפצעון אמנם יתייבש מהר מאוד, אך גם יתרבה וייקח הרבה יותר זמן עד שייעלם.

5- הקפידי על תזונה
לא חשבת לפספס את הצעד המכריע הזה… אכן, כפי שאת יודעת היטב, לתזונה יש השפעה חזקה על המערכת החיסונית שלך והיא יכולה להשפיע על העור באופן חיובי או שלילי. לשם כך, החומרים המזינים שאת צורכת חייבים לקדם ולחדש את בריאות העור. בחרי בפירות וירקות עשירים ויטמינים A ו- B, באומגה 3 ובמיוחד באבץ. הימנעי ממזונות עתירי שומן ומוצרי חלבי.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles