קיימות כמה תכונות יופי מסוימות שלא לכולם יש, ואחת התכונות האלה היא הנמשים שמייפים את הפנים שלנו. מה שיכול לשמח כמה מאיתנו: גם אם אין לך אותם באופן טבעי, מאוד קל להשיג אותם.

בעוד שכמה מנסות לעשות הכל כדי להסתיר אותם עם שכבות רבות של מייק אפ, אחרות כמו מייגן מרקל, קרולין רסיבר, אמה ווטסון או קנדל ג'נר מתות עליהם ורוצות לקבל אותם בכל מחיר… גם אם מדובר בקעקועים. הן הבינו שמדובר כאן בטרנד היופי הלוהט של הרגע.

עד עכשיו, האיפור היה בן הברית החשוב ביותר שלך כדי לצייר את הנמשים על פניך, אבל אנחנו יכולות לדמיין את חוסר שביעות הרצון ואת חוסר הסבלנות שלך בלצייר אותם בכל בוקר. עזבי את זה וגלי ללא דיחוי את הקעקוע הזמני של הנמשים.

1- מה זה קעקוע נמשים?
לפי המומחית Gabrielle Rainbow מקור הטרנד «» (נמשים) מתאפשר הודות לטכניקה מדהימה שיוצרת נמשים על פניך. היא מספרת שהיא עשתה ניסוי על אחת החברות שלה שהתלוננה שלצייר נמשים כל יום על פניה זה מתיש. החברה ברת המזל קיבלה נמשים יפים במראה טבעי- מה שמשמח חלקית כי בחורף הכתמים היפים האלה יכולים מעט לדעוך.

2- איך מתקיים הטיפול?
הטיפול נמשך כשעה ועלותו היא בהתאם לאמן הקעקועים שתבחרי. לפני הטיפול, תצטרכי להסיר את עקבות האיפור מפניך כדי להתחיל את הטיפול עם עור נקי לחלוטין. אמן הקעקועים מצייר בעיפרון את הנמשים העתידיים שלך כדי לראות אם המיקום שמתאים לך. ואז הוא יעבור לשלב הקעקוע הזמני.

3- כמה זמן נשאר הקעקוע?
קעקוע זמני של נמשים יכול להישאר עד שנה, ובינתיים, אפשר לצבוע מחדש את הנמשים שמתפוגגים. לאחר חודש-חודשיים, הצבע יתרכך במידה ניכרת וייראה טבעי יותר. הנקודות יתפוגגו באופן טבעי לאורך זמן וזה יתן לך תוצאה מדהימה לחלוטין.

4- איך תיראה התוצאה הסופית?
בהתחלה, יכול להיות שיהיו לך כתמים קטנים שייראו נפוחים ויידמו לעקיצות דבורים. אבל החל מהשבוע הראשון, הצבע יתרכך והכתמים ייראו הרבה יותר טבעיים.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles