משקפי הראיה הפכו לאביזר האופנתי האולטימיבי החדש שכולן מאמצות. במיוחד סלבריטאים ובלוגריות אופנה. לא משנה אם יש לך בעיות ראיה או לא, פשוט תרכיבי אותם ואת מוכנה. בעולם האופנה, משקפיים הפכו לאביזר הטרנדי הנכון. ברחוב, בעבודה, בערב בנות, במסיבות ואפילו על השטיח האדום: הן מרכיבות אותם בכל הסיטואציות! יש למשקפי ראיה את הכוח לסגנן את האאוטפיט.

אם את מאמצת את המשקפיים מתוך הכרח או רק כדי לעקוב אחר האופנה, הגיע הזמן להעתיק את הלוק של הכוכבים!

למה סלבריטאיות מתות על משקפי ראיה?
אמילי רטקובסקי אוהבת אותם. קנדל ג'ניר מרכיבה אותם לפעמים. אפילו קיארה פראגני אימצה אותם.

אחרי נעלי הספורט האופנתיות, תיקי המעצבים והתכשיטים הטרנדים, היה צורך למצוא אביזר חדש. ואלה שנאלצות להרכיב אותם כל השנה יהיו שמחות כי משקפי ראיה הפכו ללהיט!

בעדינות ממוקמים על קצה האף, משקפי ראיה נותנות לך סטייל למות. ואם בא לך לשחק אותה חכמה, פשוט בחרי משקפיים קטנים ועגולים. את רוצה לשבור את הדימוי הקפדן מידי של מראה הטוטל-לוק השחור? בחרי הר צבעוני ומקורי. עם משקפיים כאלה, אנחנו משחקות עם הקודים של האופנה ומשנות סטייל בבת אחת.

והכוכבים הבינו את זה טוב טוב! ההוכחה עם קנדל ג'ניר והמודלים שלו aviators XXL

 

משקפי ראיה: המודלים האהובים של הפשיניסטיות
על בסיס יומי או על השטיח האדום, מפורסמות מתות על משקפי ראיה. ובגלל שאנחנו מתות להעתיק את הלוק שלהן, אנחנו מקבלות השראה מהמסגרות שהן אוהבות.

אם כמה מאמצות אותם כדי לדבוק במגמות האופנה, אחרות נאלצות להרכיב אותם כל היום כדי לשפר את הלוק שלהן. הכל עובד כדי לתת לך מראה זוהר או רטרו.

ואם היינו צריכות לשמור רק על מודל אופנתי אחד, זה בוודאי היה העיגולים. זו הצורה הכי מסוגננת של הרגע. את רואה אותם בכל מקום והם מתאימים כמעט לכולם, למעט לפרצופים עגולים. זכרי שכדי לבחור זוג משקפיים כמו שצריך, עליך לבחור אותם על פי צורת הפנים שלך.

דגמי וינטג', סגנון הטייס, פרפר או סגלגל, הולכים גם טוב אצל המפורסמות. הן פשוט אוהבות לשחק עם המסגרות הגדולות והססגוניות, כשהן משתנות בהתאם לתלבושת שלהן.

 

אז ככה: כדי לאמץ את משקפי הראיה, אנו מעתיקות את הסגנון של הבלוגריות. כמוהן, תרכיבי אותם במהלך היום, בערב, לא משנה מה הסטייל שלך, ועם בעיה של ראייה או לא!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles