אם את טבעונית או רגישה ללקטוז את כבר יודעת שחלב צמחי הוא החבר הכי טוב שלך. אבל גם אם את רגילה לחלב פרה הגיע הזמן להתחיל לשתות חלב צמחי, ובעיקר חלב שקדים.

ללא לקטוז, הוא קל יותר לעיכול ואפילו עוזר לרדת במשקל. מועשר בנוגדי חימצון ובויטמינים, את יכולה להשתמש בו בכל מיני מתכונים טעימים. הוא פשוט המחליף הטעים ביותר של חלב פרה.

המגלות ריכזו לך 5 סיבות למה להתחיל לשתות חלב שקדים

1. דל קלוריות: יש בערך 22.5 קלוריות ב-100 מ״ל חלב שקדים, בניגוד ל-47.6 קלוריות שיש בחלב פרה. הוא מתאים לכל מי שמעוניינת לרדת במשקל ואוהבת טעם עדין של שקדים.

2. ללא לקטוז: אם את רגישה ללקטוז, חלב שקדים הוא תחליף מעולה בשבילך כדי להמשיך לשתות את הקפה שלך ולבשל מתכונים המכילים חלב. ותאמיני לנו, מילקשייק עם חלב שקדים טעים ביותר!

3. מכיל שומנים טובים: בניגוד לחלב פרה המכיל שומן רווי שפחות מומלץ, חלב שקדים בעיקר מועשר בשומן לא רווי, מה שמאוד מועיל למערכת הקרדיווסקולרית שלך.

4. מדד גליקמי נמוך: עם מדד גליקמי נמוך, חלב השקדים לא מגביר את כמות הסוכר וכך לא יגרום להפרשת אינסולין בגופך. אבל, חשוב לבדוק את התגיות כי יש סוגים של חלב שקדים שבהם מוסיפים סוכר.

5. לא מכיל כולסטרול: בניגוד לחלב פרה שמכיל 12מיליגרמים כולסטרול ל-100 מ״ל, חלב שקדים לא מכיל בכלל. בעזרתו תוכלי להגביר את הכולסטרול הטוב ולהימנע מהכולסטרול הרע.

 

תהני,

המגלות

 

`מקור: ThePrettyBlog@

 

 

No more articles