גל פוני הוא אחד מהספרים המצליחים בארץ. המספרה שלו ממוקמת בלב תל אביב ומשלבת אווירה כייפית, מוזיקה ומקצוענות של העובדים. נשים וגברים שמגיעים לטפח את שיערם, יודעים שהם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות.

המקצוענות של גל פוני משכה את הבלוגריות, הדוגמניות (כמו קורל סימנווויץ׳) והתל אביביות הלוהטות. עם השנים המומחיות שלו בגוונים הפכה למפורסמת יותר ויותר. בשמירה על הסגנון של הלקוחות שלו, הוא מקפיד על טבעיות השיער ובריאותו.

פגשנו את גל פוני כדי שיתן לנו כמה טיפים לשמירת שיער בריא וצבע בעל גוונים זוהרים ומבריקים לאורך הזמן. אז? מוכנה לגלות את הסודות של הספר המצליח?

 

איך שומרים על צבע וגוונים לאורך הזמן?

כדי לשמור על צבע זוהר ומבריק מומלץ אחת לחודשיים ללכת למספרה כדי לעשות "טונר", שטיפה ללא אמוניאק המחדשת את הברק והזוהר של הגוונים. גל פוני מוסיף שחשוב לא לחפוף כל יום אלא פעמיים בשבוע עם שמפו ללא מלחים אם את רוצה שהגוונים שלך יראו "פרש" וזוהרים.

 

איך לדעת איזה בלונד מתאים לי יותר?

לפני שתעשי לראשונה גוונים בלונדיניים בשיער, יש כמה פרמטרים שכדאי לך לבדוק על מנת לבחור את הגוון שיתאים לך ביותר. כדי לעזור לך בשלב החיוני והחשוב הזה, גל פוני שיתף אותנו בכמה טיפים שבחרנו לגלות לך.

ראשית, חשוב להתאים את הבלונד לצבע עור הפנים והסקין טון שלנו. אז, אם יש לך גוון עור קר יותר, זאת אומרת שהוורידים שלך סגלגלים, מומלץ לך לבחור בלונד קר ובהיר. אם להיפך, הוורידים שלך ירוקים, זאת אומרת שגוון העור שלך הוא חם לכן מומלץ לך לבחור בלונד חם או זהב. במקרה שהוורידים שלך גם סגולים וגם ירוקים, כל בלונד יכול להתאים לך.

בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את מצב השיער שלך כדי לא להזיק לו יותר מדי. אכן, גוונים מחלישים קצת את השיער ואם השיער שלך יבש ושביר, לא מומלץ לעשות גוונים בהירים מדי כדי לא להזיק לשיער.

אל תשכחי לציין בפני הספר שלך אם בא לך צבע וגוונים טבעיים או שאת מוכנה למהפכה מטורפת ולשינוי רדיקלי יותר! זכרי שהעיקר הוא שתאהבי את עצמך עם הצבע החדש שלך!

 

איך שומרים על שיער בריא ?

אם יש לך צבע, גוונים או טבעי, חשוב לשמור על שיער בריא, מבריק וזוהר לאורך זמן. לכן גל פוני נתן לנו טיפים נוספים: אם יש לך שיער יבש וצבוע, מומלץ לעשות מסכה פעם בשבוע ולהשתמש בקרם לחות ללא שטיפה. אל תשכחי לגזור את הקצוות אחת לחודשיים אם את רוצה לשמור על שיער בריא ויפה!

 

תהני

המגלות

 

מקור: GalPony@

 

No more articles