אנחנו רוצות אותן יפות, עסיסיות, מלאות, חושניות … כן, אנחנו מדברות על השפתיים שלנו!
חוץ מזה שאנחנו לא יכולות להחליט ולשלוט על הכל!
שפתיים דקות, למרות שהן מאוד יפות, יכולות לפעמים לגרום לתחושת תסביך. «לא נשית», «לא נוח לאפר», וכו', האם זה המקרה שלך? הכל בסדר! רק צריך כמה טיפים מעניינים כדי להשיג שפתיים, פה וחיוך… למות. הדבר הוא לדעת לקבל ולהתאים את מה שיש לנו! אם השפתיים שלך קטנות, השתמשי במבריק או שפתון ניוד עם גימור מבריק. זה יבליט לך את הפה ומבטיח לך שפתיים מושלמות.

אם השפתיים שלך הן ממוצעות, אבל את מחפשת בכל מחיר להפוך אותן לעסיסיות יותר, אין צורך לרוץ למנתח פלסטי הראשון שתראי. קיימות מלא חלופות הרבה יותר זריזות וטבעיות שיציעו לך, תוצאה משכנעת ופחות יקרה.

סקרנית?

1- השתמשי בגלוס לעיבוי שפתיים
הוא הפך לבן ברית הכרחי של הרבה מעריצות יופי, הגלוס לעיבוי יוסיף לחות לשפתיים שלך ויתן להן אפקט עסיסי. אל תדאגי אם את מרגישה עקצוצים קלים, זה נורמלי, זה אומר שהתוצאה תהיה מושלמת. אל תהססי להוסיף לחות לשפתיים שלך לפני הגלוס כדי למנוע יובש.

2- עשי פילינג לשפתיים
כן! בטח כבר שמעת על זה, פילינג הוא צעד חיוני לשפתיים יפות ורכות. תוכלי להפטר מכל העור המת ולהפוך את יישום השפתון שלך לקל יותר. התוצאה? שפתיים חלקות, רכות ועסיסי בצורה מושלמת.

3- השתמשי בצורה אסטרטגית בהיילייטר שלך
כדי לתת מראה של נפח לשפתיים שלך, ההיילייטר הוא ה-מוצר שאת צריכה. לאחר שהוספת לחות לשפתיים עם השפתון האהוב עליך, החילי את ההיילייטר בשני מקומות ספציפיים באיזור הפה. החילי קודם נגיעה ברמת קשת קופידון ולאחר מכן במרכז השפה התחתונה שלך. הניצוץ הקטן הזה ייתן לשפתיים שלך מראה צפוף יותר.

4- תרגילי התעמלות לפנים
לא, את לא חולמת! התעמלות לפנים לא רק הכרחית למניעת קמטים אלא גם כדי לחזק את השפתיים ולתת להן אפקט עסיסי. את רק צריכה להגות את כל התנועות של האלפבית (האנגלי) עם פה פתוח לרווחה, 10 פעמים.

5- ציירי את קו השפתיים שלך מחדש
בעזרת עיפרון שפתיים ציירי מחדש את השפתיים שלך, קצת מעבר לקווים הטבעיים שלהן. חשוב, כדי שהאשליה תצליח, להשתמש בעיפרון שפתיים שצבעו קרוב לצבע של השפה שלך. ואז לסיים עם שפתון כהה יותר מאשר צבע העיפרון.

6- נסי מסכת בית מקינמון
שמן קינמון הוא מוצר ידוע כחזק. לאחר שהחלת כמה טיפות של השמן הזה על השפתיים שלך, זה יגרום לעלייה בזרימת הדם ותוכלי לראות את השפתיים שלך עם יותר צפיפות! לאלו שמעדיפות, קיימים שפתני קינמון לאותה תוצאה. אבל זה זה תבלין חזק, אז תיזהרי שלא לגרות את הפה שלך!

7- מסכת דבש
דבש הוא אחד התרופת הטובות ביותר לעיבוי שפתיים. הקשיבי טוב כי אין דבר יותר קל! שימי קצת דבש על השפתיים ותתני לזה לנוח במהלך הלילה. למחרת, שטפי אותן עם מים פושרים. נס אמיתי! הנה בלי שום מאמץ קבלת שפתיים מלאות ומתוקות.

8- תוסיפי הכי הרבה לחות שאת יכולה לשפתיים 
אם יש טיפ יופי שאת באמת לא צריכה לשכוח, זה חד משמעי השפתון. הצעד הזה ייתן רושם של נפח. עם החורף, השפתיים שלנו נוטות להיסדק בקלות, להוסיף להן לחות זה ירכך אותן אבל גם יבליט את המראה שלהן.

9- להבריש את השפתיים עם מברשת שיניים
ככל שהשפתיים שלך יהיו חלקות, הן יוכלו להיות עבות ומלאות. כדי להגיע לתוצאה, יש להשרות את מברשת השיניים במים ולאט לאט הברישי בעדינות את השפתיים. עשי תנועות מעגליות קטנות כדי לעזור לעורר את זרימת הדם שלך, ככה תתני לשפתיים שלך גוון ורוד טבעי.

10- אכלי חריף
בטוח כבר שמת לב שהשפתיים שלך נראות הרבה יותר נפוחות ומלאות מהרגיל כאשר את אוכלת אוכל חריף! פלפלים ותבלינים נוטים לעורר את הריריות של הפה ובכך לחשוף את הפוטנציאל לעיבוי של השפתיים.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles