יש לך חלום בראש: תמיד להיראות יפה וצעירה, לא משנה מה גילך.

כדי להגביל את השפעות הזמן על העור שלך, חשבת על הכל ואחרי שקילת האפשרויות החלטת שלא לעשות בוטוקס. החלטה טובה! אכן, הבוטוקס שנקרא טוקסין הבוטולינום בעגה הרפואית, ידוע כחומר הנלחם בקמטים ובסימני הזדקנות. אז תגידי ביי ביי לזריקות, כי יש פתרונות הרבה יותר זולים והרבה יותר טבעיים שיעזרו לך כמו שצריך.

הנה כמה טיפים פשוטים ומעשיים לקבלת עור מוצק ויפה יותר ללא שימוש במחטים. תוכלי למצוא גם קרמים ומוצרים מושלמים שיחליפו את הבוטוקס ובכל זאת תקבלי עור מושלם.

מוכנה?

1- תישני יותר
נסי להגיע לפחות לשמונה שעות שלמות של שינה בכל לילה כדי למנוע עיגולים כהים. אכן, חוסר שינה יכולה לגרום לך להזדקן טרם זמנך בלפחות 10 שנים. לקבלת מראה פנים רענן- מאוד חשוב לישון מספיק. לכי למיטה בין השעות 22:00 ו-24:00, כך שהתאים יתחדשו בצורה הכי טוב שאפשר.

2- תשקלי שימוש במכשיר להחדרת לחות לעור
דאגי שיהיה לך מכשיר אדים בבית שיעזור לעור לשמור על לחות מקסימלית. זה חשוב במיוחד אם את גרה באקלים יבש וגם בעונת החורף, כשאת חשופה לעתים קרובות לחימום. למעשה, טמפרטורות קרות מדי או חמות מדי יכולות לייבש את העור באופן משמעותי. אם קרם הלחות שאת מורחת על העור אינו נספג היטב, תשקלי להשקיע במכשיר לחות לעור!

3- שתי הרבה מים
עור יבש הוא כמו עור מקומט. כדי שבעור תהיה מספיק לחות כמו שצריך לאורך כל היום, זה הכרחי שיהיו מספיק מים בתאי העור. את תצטרכי את זה עוד יותר אם העור שלך נוטה להתייבשות. לכן, תשתי לפחות ליטר / ליטר וחצי מים ביום. הידרציה יכולה להיות ההבדל המהותי בין עור חלק לעור מקומט.

4- תאכלי פחות סוכר
סוכר משחק תפקיד חשוב וקריטי בייצור הקולגן שלנו. כאשר את אוכלת יותר מדי סוכר בחיי היום יום שלך, זה מפחית את הייצור של הקולגן ולכן העור שלך יהיה פחות גמיש. אז כדי לקבל עור משיי ובריא, יש חלופות הרבה יותר בריאות לסוכר פשוט כמו פירות יבשים למשל. קדימה, תחזירי את כל הממתקים לארון ותפסיקי עם כל הנישנושים האלו!

5- הפחיתי שימוש באבקום ועברי לקרם
סדרי את תיק האיפור שלך, ותחליפי את כל מוצרי האבקה במוצרים נוזליים או מוצרים במרקם של קרם. זה כולל סומק והיילייטר. אם העיניים שלך לא חלקות, העדיפי צללית עיניים במרקם של קרם.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles