מי שאומר קיץ וחום, אומר חזרה של סנדלים ונעליים פתוחות. אכן, בעונה החמה אנחנו סוף סוף מגלות את הרגליים שלנו ולכן חוזרת תמיד אותה השאלה: האם צריך להתאים את צבע הלק של הידיים לצבע הלק של הרגליים?

קיץ זו העונה בה אנחנו אוהבות למרוח לק בצבעים לוהטים ובהירים. אז הגיע הזמן גם להפסיק עם ההתאמה המושלמת בין המניקור והפדיקור ואפשר להעיז ולשלב צבעים שונים ברגליים ובידיים. אבל העיקר הוא לשמור על מראה הרמוני, ויש מגוון רחב של אפשרויות! אז מה את יותר? קלאסית או מעיזה?

 

צבעי לק לידיים ולרגליים קלאסיות: 

גם אם את לא שייכת לקבוצת הנשים שמעיזות כל מיני קומבינציות לק ליידים ולרגליים, את עדיין רוצה להפריד בין הלק של הידיים ללק של הרגליים. לכן, אנו ממליצות לך לבחור צבעים מאותה משפחה של גוונים, עם עדיפות לצבעים הטרנדיים של העונה, אבל לא לאותו צבע לידיים ולרגליים. את יכולה למשל לבחור לק אדום לידיים ולק בצבע אלמוג לרגליים (או להיפך) או כחול בהיר לידיים וכחול כהה לרגליים.

 

שילובים יוצאי דופן בין גוון הלק בידיים וברגליים: 

אם את כן מאלה שמעיזות לנסות כל מיני שילובים בין צבעי לק שאת בוחרת לידיים ולרגליים, את יכולה להעיז ולמרוח את כל הקומבינציות האפשרויות על הציפורניים שלך. לק צהוב בידיים עם לק ירוק ברגליים, לק וורוד בידיים ולק כחול ברגליים… השמיים הם הגבול!

בכל זאת, חשוב שתדעי שלק לבן הוא צבע טרנדי לעונת הקיץ, גם לידיים וגם לרגליים. לכן שלבי לק לבן בידיים יחד עם לק שחור ברגליים. ניגוד חזק אבל אופנתי ביותר!

 

איזה צבע לק כדאי לבחור לפי גוון העור שלך?

אם יש לך גוון עור כהה, מומלץ לך לבחור צבעי לק בגוונים ורוד-אלמוג, אדומים או כתומים ולהימנע מצבעי פסטל.

אם יש לך גוון עור שזוף, בחרי צבעי לק בגוונים כתומים או צהובים, אבל הימנעי מגוונים קרים שכן הם בעלי נטיה שלא להשתלב עם גוון העור שלך.

צבעי לק בגוונים סגול, בורדו, כחול כהה או אדום כהה יהיו מושלמים למי שיש לה גוון עור בהיר.

וחשוב לציין שאדום זה צבע שמתאים לכולנו!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Fakander@

 

No more articles