הירקן רולר, מכשיר בעל סגולות מחדשות כמו החלקת העור והרגעתו, מגיע אל תחום היופי. היתרונות של האבן ירקן כבר מזמן ידועות ומוכרות ברפואה הסינית, אבל האם זה מספיק כדי לגרום לנו לאמץ את הירקן רולר? נגלה לך את ה-כל!

אין פלא שהאבן הזאת נחתה בתחום היופי. כבר זמן רב שהיא בשימוש על ידי נשים סיניות כדי לשמר את עורן, ועכשיו היא הפכה לטירוף עבור הנשים המערביות! בטח כבר ראית את המכשיר המקורי הזה ברשת ושאלת את עצמך מה זה שווה באמת. למזלך, נענה על כל השאלות! מוכנה?

 

אז מהו הירקן רולר?
הירקן היא אבן בה משתמשים בד"כ לצורפות של תכשיטים ויצירת חפצי אמנות. באסיה ובמיוחד בסין, היא נחשבת גם כאביזר יופי חיוני לפנים.

לירקן רולר יש שתי אבנים אוואליות- אחת גדולה ואחת קטנה, שמונחות בשני צידי הידית. הגדולה מאפשרת לעסות את כל הפנים בעוד שהקטנה מגיעה לעיגולים הכהים שמתחת לעיניים.

 

מהן הסגולות של הירקן הרולר?
לפי הרפואה המסורתית הסינית לאבן ירקן יש מספר יתרונות, שטרם אומתו מדעית.

הירקן רולר, הודות לפעולת העיסוי שלו, מגרה את זרימת הדם והלימפה (המסייעת להילחם בזיהומים), ובכך מאפשרת לעור להחזיר את הזוהר שלו.

כמו כן, יש לו גם סגולות אנטי אייג'ינג מאחר שהוא מחליק קמטים, מוריד נפיחות ומסייע להפחית עיגולים כהים מתחת לעיניים.

יש אומרים שהוא מסייע לספיגת המינראלים בעור כשמשתמשים בו לאחר מריחת קרם יום או לילה.

יעיל על עור בוגר ומומלץ עבור עור צעיר, המכשיר מהדק את נקבוביות העור בזכות הרעננות הטבעית של האבן. טיפ שיהפוך אותו לקר ויעיל יותר: אחסני אותו במקרר. הוא יטהר וינקה את העור על ידי חיסול רעלים, ובכך ימנע הופעת פצעונים ונקודות שחורות.

הירקן רולר מאפשר להאיץ ריפוי, והוא שימושי כאשר יש לך אקנה או אקזמה.

 

איך להשתמש בירקן רולר?
מומלץ להשתמש במכשיר פעמיים ביום. בבוקר, הוא יעזור לעורר את העור ובערב, הוא ירגיע אותו.

כדי להשתמש בירקן רולר באופן אופטימלי, התחילי בגלגול האבן הקטנה מתחת לעיניים ולאחר מכן המשיכי עם האבן הגדולה על כל הפנים. חשוב להקפיד על התנועות: גלגלי מלמטה למעלה ומבפנים כלפי חוץ, כדי לעורר את הלימפה, להתמודד עם ההשפעות של כוח הכבידה ולהחליק את העור בצורה המיטבית.

הירקן רולר יכול להתאים בקלות לשגרת היופי שלך. השימוש בו נוח וקל ולא לוקח הרבה זמן. אין צורך לעסות במשך דקות ארוכות. 3 עד 5 מעברי גלגלת, בלחץ קל ללא הלוך חזור, מספיקים כדי לעסות את הלסת, הלחיים, הרקה, העיגולים השחורים מתחת לעיניים, המצח, בין הגבות וקצוות האף.

 

איפה ניתן לרכוש אותו?
כרגע רכישת הירקן רולר מתאפשרת רק באינטרנט. חשוב מאוד לשים לב למוצר שאת קונה. וודאי שהאבן היא אמיתית. אם היא אמיתית, המכשיר יעלה לך לפחות 100₪. אם לא, את עלולה לרכוש מכשיר מזוייף עם אבנים לא אמיתיות העשויות זכוכית או פלסטיק. ואז כמובן לא תוכלי ליהנות מהיתרונות של אבן הירקן.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles