חשבת שסוף סוף מצאת את ה-שמפו האולטימטיבי לשיער שלך… אבל אחרי כמה חפיפות, את כבר לא רואה ומרגישה את ההשפעות המושלמות שהיו בהתחלה. האם זה אפשרי שהשיער שלך התרגל לשמפו? האם את חייבת לשנות את שגרת טיפוח השיער כל כמה זמן? אנחנו ננסה כאן להבין את המיתוס הזה של השמפו.

האם השמפו מפסיק לפעול על השיער שלך?
בטוח חווית את זה כבר: סוף סוף מצאת את ה-שמפו המושלם שנותן לך שיער מבריק ומהמם כבר מהרגע שניסית אותו, אז קנית ארגז, אבל לאט לאט, אחרי כמה חפיפות, את שמה לב שהוא כבר לא נותן לך אותו אפקט קסם.

אז האם השיער שלנו באמת מתרגל לשמפו?
כמה גורמים תורמים ל«אניגמת השיער» הזאת אבל הם לא קשורים לשמפו שלך.

שמפו לא מפסיק לעבוד כמו שצריך כי השיער שלך התרגל אליו, אם השמפו שלך מפסיק לתת לך את התוצאות שאת מצפה לה, זה בגלל שהמצב והצרכים של השיער שלך כנראה השתנו. יכול להיות גם שהעונה השתנתה: לח יותר, שמש חם או אוויר יבש מאוד … הבריאות שלך ורמות ההורמונים גם משחקים תפקיד בבריאות השיער והם יכולים להשתנות בהתאם למחלה אחרונה או מחזור הווסת שלך.

במילים אחרות: זה לא קשור לשמפו שלך, אבל כן קשור אלייך (למזג אוויר, לחות או לגורמים אחרים).

להתאים את השמפו לצורך שלך
איך לוודא השיער שלך לא יהיה יבש כמו קש לאורך זמן?

יש כמה דברים שאת יכולה לעשות כדי למנוע מצב של שיער פגום.

מומלץ לשנות את שיגרת השיער לעיתים קרובות. בדיוק כמו העור, השיער מושפע על ידי גורמים מסוימים: תנאי אקלים, הריון, מתח, עייפות … התאמת הנוסחה של השמפו שלך על פי גורמים מסוימים מסייעת למנוע מהשיער שלך להיפגע. כאשר האוויר לח יותר, השתמשי בשמפו נגד תלתלים. במזג אוויר קריר, אנו מאמצות שיגרת שיער עשירה ומזינה יותר.

לבסוף, אינו מייעצות לשטוף את השיער במים מסוננים ולא להשתמש ביותר מדי שמפו.
קרקפת בריאה היא המפתח לשיער זוהר!

סוף סוף יש לך את התשובה לשאלה הקיומית הזו!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles