שום דבר כבר לא מפתיע אותנו כשמדובר במשפחה המטורפת הזאת! לא עובר יום מבלי שנשמע על אחת מהן! ואין מה לומר, לא משנה מה דעתך עליהן, הן פשוט הבינו את הכל! גאונות אמיתיות! הן שונות זו מזו, לכל אחת יש את היחודיות שלה אבל ההצלחה שלהן משותפת! בקיצור, כולם מכירים אותן, כולם מדברים עליהן, והן ממשיכות לכבוש את העולם גם ביחד וגם בנפרד! 

היום, הפוקוס הוא על קנדל האהובה- דוגמנית מצליחה שקטפה קמפיינים למותגים החשובים ביותר בעולם, פרזנטורית מבוקשת, אשת עסקים ובעלת מותגי בגדים עם אחותה קיילי. היא רק בת 23 והכל מצליח לה! הגורל מאיר לה פנים. וכנראה שזו רק ההתחלה! אכן, יש שמועות שהיא בקרוב תפתח את העסק העצמאי הראשון שלה!

על פי הדיווחים בחו׳׳ל, דוגמנית העל רשמה את שמה, «Kendall» ו- «Kendalljenner» כסימן מסחרי בתחום הביוטי במרכז הפטנטים האמריקאי. איפור, בישום, מוצרי שיער, טיפוח ועוד הרבה! התרגשות! תמיד כיף לנסות מוצרים נוספים!

קים וקיילי מנהלות מותגי ביוטי מצליחים, אז למה לא קנדל?! התור שלה יגיע! וגם לקנדל יש ניסיון רב בתחום הזה: היא הייתה וממשיכה להיות הפנים של מספר רב של מותגי יופי כמו לדוגמה אסתי לאודר.

אבל תצטרכי להיות סבלנית כי קנדל עדיין לא חשפה שום מידע בנושא הזה. וגם אם אנחנו סופר סקרניות, ההמתנה הופכת את הענין להרבה יותר מרגש וכיפי!

אז, מה יהיה? קנדל? קיילי? קים? אמא'לה!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles