ב4 למרץ התקיים טקס פרסי האוסקר ה 90 בהוליווד. מלא סלב׳ז על השטיח האדום בשמלות הכי יפות, מאופרות ועם תסרוקות אחת יותר מהממת מהשניה.

אבל כשכוכבי הסינמה מרוכזים במקום אחד, זה אומר מתנות מיוחדת לכל אחד מהם. ניזכר רגע, בשנה שעברה שקית המתנה של טקס האוסקר הכילה מתנות בשווי 100,000$…

השנה, עיניי האומות נשואת אל השפתון Blush & Whimsky. אחרי שכוכבי המוזיקה גילו אותו בשקית המתנות של טקס הגראמי בסוף ינואר, הפעם עולם הסינמה מקבל אותו במתנה. והאמת היא, שכבר בשנה שעברה החברה שחוגגת שנה, הייתה אמורה להיות חלק משקית המתנה אבל בגלל חוסר על פס היצור, הם דחו את המתנה לשנה הנוכחית.

 

האודם השקוף מכיל פרח עם נצנצים מזהב שמזכיר את היפה והחיה. מושלם לתמונות אינסטגרם, השפתון הפרחוני הפך לפריט החדש והאהוב על המכורות לביוטי.

אבל אל תסמכו על המראה השקוף שלו. ברגע שהוא נוגע בשפתיים הוא משתנה לצבע ורוד התלוי ברמת החומציות (pH) של העור ושל החום גוף. תוכלו להנות מצבע יחיד, חצי מבריק שמושך למט ושיישאר לאורך זמן ארוך.

Blush & Whimsky לא רק נהיה הכוכב של שקיות המתנה של מעמדי האוסקר, הוא גם קיבל פרסים בזכות הרכיבים שלו. כל האודמים של החברה ללא פרבן, ללא התאכזרות בבע״ח, מועשרים בשמן זית, חמאת קקאו, זרעי ענבים ושמן לבנדר. סיבה נוספת לאמץ את האודם המיוחד, היא שהחברה עובדת עם ה Adelante Development Center שמעסיקה אנשים עם מוגבלויות.

בקיצור, הוא האודם שכולנו רוצות בתיק האיפור שלנו!

אבל… כי תמיד בסוף יש אבל, הוא עדיין לא נמכר בישראל, אלא רק בארצות הברית.. אז שמרו על סבלנות וחכו שמישהי תחזור מהר משם!

תהנו,

המגלות

 

מקור: BlushWhimsky@

No more articles