שוב פעם, טרנדים משנות ה-90 עושים את הקאמבק שלהם. והפעם מדובר בטרנד איפור שמזכיר לנו את תקופת הספייס גירל'ס: פודרה סומק ללחיים וורודות.

אכן, אם תמיד השתמשנו בפודרה סומק על עצמות הלחיים, היום מדברים על טכניכת איפור שמבוססת על הסומק. עד כה הגיעו אלינו הקונטורינג והסטרובינג, ואילו הדראפינג מאיר איזורים אסטרטגים של הפנים אבל בעזרת פודרה סומק במקום היילייטר.

 

אז מה זה בידיוק ״דראפינג״?

בגדול, דראפינג זה שילוב בין קונטורינג וסטרובינג שנעשה עם סומק. לכן, התוצאה היא לא פנים זוהרים כמו עם קונטורינג קלאסי, אלא פנים מפוסלים ורכים הודות לצבעי האפרסק והורוד של הסומק.

זה מארק ג׳אקוב שפרסם את טרנד האיפור החדש הזה ושם אותו על קדמת הבמה בזמן השקת המוצר החדש שלו: Air BLush Soft Glow Duo, שמיוצר במיוחד בשביל הדראפינג.

 

דראפינג הוא טרנד לא כזה חדש בסך הכל:

אם בשנות ה-90 הסומק היה בשיאו, הטכניקה של הדראפינג נולדה כבר בשנות ה-70 ע"י המאפר וואי ברנדי שאיפר את פארה פוסט, שר ואליזבט טיילור. לכן, בעזרת הדראפינג הוא הבליט את מבנה העצמות הטבעי של כוכבות הולייווד וסרב להגזים באיפור כדי שתמיד ישיג תוצאה טבעית. וזה מה שמארק ג׳אקוב עושה כיום.

 

אז איך עושים דראפינג מושלם?

לפני הכל, חשוב לבחור צבע לסומק שמתאים לגוון הפנים שלך. לכן, אם יש לך עור בהיר, מומלץ לך לבחור גוונים ורודים שיבליטו את הפנים שלך. אם יש לך גוון עור פנים כהה יותר, בחרי סומק בצבע ורוד, בג׳ או גוונים כתומים. ואם יש לך עור חום, מומלץ לך לבחור צבעים בהירים כמו ורוד או כתום, לפי הטעם שלך.

עכשיו כשמצאת את צבע הסומק שבו תשתמשי, תתחילי בלמרוח את הסומק בעזרת מברשת על החלק העליון של עצמות הלחיים מחלקן הפנימי כלפי חוץ, בשני הצדדים. עשי את אותה פעולה גם לאורך הלסת, בשני צידי הצוואר ומתחת לגבות.

אם בא לך לפסל עוד יותר את מבנה הפנים שלך, השתמשי בסומק בצבע יותר כהה ממה שהשתמשת עד עכשיו ומרחי אותו מתחת לעצמות הלחיים. זה יגרום להבלטת הצורה האובלית של הפנים שלך.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: MarcBeauty@

 

מקור: AllanFace@

 

מקור: HungVanngo@

 

 

No more articles