אזעקת טרנד מספר 283654…..

עולם האופנה לא נח לרגע! והאמת שזה קצת משגע! עוד לא סיימנו לחלום ולפנטז על תיק האוכף של דיור וכבר מגיע דגם חדש שכנראה יתפוס את מקומו. מה לעשות איתם, תגידי? אז אם כבר הצלחת לקנות סוף סוף את התיק הזה… בום!! יוצא אחד חדש! ואת ישר נתפסת באובססיה החדשה! ואנחנו הרי בנות, כשיש לנו משהו בראש… הלך עלינו! אז מהו התיק הזה?

כמו שאנחנו מכירות את בית האופנה הענקי הזה, אין גבול להשפעתו. הוא בכל מקום ותמיד במרכז העניינים. אי אפשר לפספס את הקמפיינים הוויראלים והאגרסיבים שנועדו להציג את המוצרים החדשים.

הפעם, זה תורו של התיק 30 מונטאן שמתייחס לכתובת המפורסמת של החנות האייקונית של דיור, שנמצאת בשדרות מונטאן שבפריז. אם זה לא אומר לך כלום, מדובר כאן במעין מקדש של כל הפאשניסטיות ברחבי העולם. לפי מריה גרציה קיורי שעיצבה את הפנינה הקטנה הזאת, השראתה התקבלה מתיקי מדים בהם הפרקטיות נמצאת במרכז העניינים.

30 מונטאן זכה לקמפיין ויראלי מאסיבי בהשתתפות משפיעניות האופנה הגדולות והחשובות בעולם. בקיצור, הוא כבר כבש את כ-ל הרשת ואין בלוגרית אופנה שלא מסתובבת איתו ברחבי העולם. אין מה לומר, אפילו בתמונות אנחנו נהנות לראות אותו! הוא תיק לוגו דנדש ומושלם במיוחד שכנראה יהפוך ל«קלאסיקה חדשה» של המותג.

המחיר שלו מתחיל באזור ה-10,000 שקלים. אז…. אם לצערנו, אנחנו נצטרך כמה חודשים או אפילו שנים כדי לראות אותו על היד שלנו, תמיד נוכל לחלום וליהנות מהיופי שלו. או להתחיל לחסוך!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles